ČSOB - Bezúčelová Hypotéka (HBCSOB1)

Názory čitateľov
21. 11. 2020   abdullahibrahimlender@gmail.com
Are you in need of Urgent Loan Here no collateral required all problem regarding Loan is solve between a short period of time with a low interest rate of 2% and duration more than 20 years what are you waiting for apply now and solve your problem or start a business with Loan paying of various bills I think you have come to the right place just contact us We Are Here To Show You A Better Way To Financial Freedom !!!
Contact Us At : abdullahibrahimlend er@gmail.com
whatspp Number +918929490461
Mr Abdullah Ibrahim
24. 9. 2012   silvialopourova@inmail.sk
Dobrý den chcela by som sa spýtať,či sa dá vyplatiť bezúčelový úver,keď ho mám 2roky..ale splácať ho mám 19 rokov.
Ďakujem za odpoveď
30. 9. 2012   prokopcakova@smartbrokers.sk
Dobry den, podmienky predcasneho vyplatenia uveru by ste mohli najst vo svojej uverovej zmluve, ktoru ste podpisovali po schvaleni uveru, a to v casti Vseobecne obchodne podmienky. Banky umoznuju predcasne splatenie celeho uveru standardne v obdobi ukoncenia fixacie urokovej sadzby.
16. 10. 2010   skúsenosť
Zdravím všetkých vospolok.
Nakoľko sa desať rokov venujem hľadaniu riešení pri finančných problémoch bežných ľudí, rád by som moje skúsenosti bezplatne ponúkol pre širšiu verejnosť. Nie sú mi cudzie vážne problémy ľudí, ako sú nebankové úžernícke pôžičky, exekúcie, dražby, znižovanie nevýhodných úrokov a hlavne refinancovanie viacerých úverov,( aj nebankových ),jedným serióznym úverom.Môj kontakt najlepsiuver@gmail. com.
2. 9. 2010   tocenka1@azet.sk
Dobrý deň, ako to tu tak sledujem, tka málokto je spokojný so svojou bankou, čosa týka hypotéky.
Preto sme tu my, naša spoločnosť, jediná svojho druhu na Slovensku, aby sme Vám pomohli vyriešiť vaše problémy. Naše služby sú bezplatné a nezáväzné.
Vedeli ste, že pri hypotéke 33.333 eur s úrokovou mierou 6% na dobu 30 rokov preplatíte 100% hypotéky? tzn., že zaplatíte ďaľších 33.333 eur. Zaujímalo by Vás ako preplatenie hypotéky znížiťna o 50% a ešte by Vám na to prispel aj štát?
Ak máte záujem o naše informácie, kontaktujete ma na tel. čísle: 0949 886 156, alebo e-mail: tocenka1@azet.sk
1/1