Tesco mobile odteraz dáva dvojnásobok dát za dobite

Pridajte názor  Zdroj:

22. 9. 2020 - Odmeňovanie zákazníkov Tesco mobile pokračuje aj na jeseň. Po jarnom zdvojnásobovaní kreditu vďaka Tesco Clubcard prichádza operátor s ďalšou unikátnou výhodou.

Odmeňovanie zákazníkov Tesco mobile pokračuje aj na jeseň. Po jarnom zdvojnásobovaní kreditu vďaka Tesco Clubcard prichádza operátor s ďalšou unikátnou výhodou. Pre majiteľov predplatenej karty Bodka predstavuje službu Dvojnásobok dát za dobitie kreditu, vďaka ktorej získa zákazník za dobitie dvojnásobok dát vo svojom mesačnom balíčku.

"Pre našich verných aj nových zákazníkov sme pripravili skutočne unikátnu novinku, ktorá im pomôže v tomto náročnom období šetriť rodinný rozpočet. Zákazníka za platené dobitie odmeníme dvojnásobkom dát. Len tak. Ak napríklad využíva balíček Internet1500 s 1500 MB dátami, okamžite po dobití kreditu mu pridáme ďalších 1500 MB dát. V prepočte na megabajt sme týmto znížili cenu surfovania o polovicu," hovorí Alexander Vlčko, marketingový manažér Tesco mobile na Slovensku.

Ako benefit funguje? Stačí, ak si majiteľ predplatenej karty Bodka dobije kredit akoukoľvek sumou. Ak využíva niektorý z mesačných dátových balíčkov, automaticky sa mu dáta navýšia o objem rovný veľkosti jeho balíčka. A je úplne jedno, či už z balíčka Internet1500 minul napríklad 763 MB, operátor mu dáta navýši o celých 1500 MB. Pri balíčkoch Internet500 a Internet3000 zákazník analogicky získa 500 MB, resp. 3000 MB navyše. Využitie bonusu navýšenia dát po dobití je možné jedenkrát počas časovej platnosti balíka, teda raz za 30 dní.

Tesco mobile týmto zavádza ďalší dvojnásobok v poradí ako odmenu za dobitie – podobne ako v apríli tohto roka, keď predstavil majiteľom predplatenej karty Bodka benefit Dobitie z Clubcard, s ktorým je spojenie s blízkymi cez telefón či internet ešte výhodnejšie. Bez toho, aby operátorovi zaplatili, získavajú majitelia predplatenej karty Tesco mobile až dvojnásobok svojho kreditu. Stačí peňažné poukážky z vernostnej karty Tesco Clubcard premeniť na kredit, ktorý operátor ihneď zdvojnásobí. Napríklad peňažnú poukážku za nakupovanie v Tescu v hodnote troch eur môžu zameniť za Tesco mobile kredit v hodnote šesť eur.

Záujemcovia o výhodné volanie a surfovanie s Tesco mobile v 4G sieti na Slovensku s pokrytím obyvateľstva viac ako 97 % si môžu kartu Bodka kúpiť cez internet bez návštevy predajne. Rovnako si svoju preplatenú kartu môžu dobiť pohodlne a bezpečne z domova na www.tescomobile.sk/dobijanie alebo cez mobilnú aplikáciu Môj Tesco mobile pre OS Android. V mobilnej aplikácii okrem dobitia kreditu môžu zákazníci spravovať aj väčšinu služieb bez návštevy predajne či volania na zákaznícku linku.

Práve vďaka jednoduchosti a užitočnosti služieb, na ktorú kladie Tesco mobile dôraz, je dlhodobo najodporúčanejším operátorom na trhu predplatených kariet.