Mesto Snina ukončilo rekonštrukciu chodníkov za necelých 120.000 eur

Pridajte názor  Zdroj: TASR

9. 11. 2019 - Rekonštrukciu chodníkov s celkovou plochou 3200 štvorcových metrov ukončilo mesto Snina v uplynulých dňoch.

Rekonštrukciu chodníkov s celkovou plochou 3200 štvorcových metrov ukončilo mesto Snina v uplynulých dňoch. Z vlastnej pokladnice na to minulo takmer 120.000 eur. Finančné prostriedky na rekonštrukciu chodníkov, komunikácií a odstavných plôch na tento rok sú podľa radnice nateraz vyčerpané. Pre TASR to uviedla Erika Jankajová z oddelenia strategického rozvoja.

Išlo o opravu chodníkov na uliciach Duklianskych hrdinov, P. Jilemnického, Podhorská, Palárikova a chodníka Pčolinská. Ďalšia možná etapa rekonštrukcie chodníkov, komunikácií a odstavných plôch pripadá do úvahy po schválení rozpočtu na rok 2020. Ako Jankajová pripomenula, jej rozsiahlosť je závislá od objemu finančných prostriedkov schválených mestským zastupiteľstvom.

„Po odsúhlasení rozpočtu na rok 2020 mesto Snina vypracuje zoznam akcií, ktoré sa budú realizovať v danom roku. Disponujeme zoznamom potrebných opráv chodníkov, komunikácií a odstavných plôch na území mesta, ktorý nateraz predstavuje niekoľko kilometrov vyžadujúcich si už dlhšie opravu,“ uzavrela.