Rezort práce hľadá dodávateľa spotrebného materiálu do tlačiarní

Pridajte názor  Zdroj:

4. 3. 2019 - Ministerstvo práce hľadá dodávateľa spotrebného materiálu do tlačiarní na najbližšie štyri roky. Rezort odhaduje že za tieto služby zaplatí päť miliónov eur bez dane z pridanej hodnoty.

Ministerstvo práce hľadá dodávateľa spotrebného materiálu do tlačiarní na najbližšie štyri roky. Rezort odhaduje že za tieto služby zaplatí päť miliónov eur bez dane z pridanej hodnoty. Vyplýva to z oznámenia zverejneného vo vestníku verejného obstarávania.

"Predmetom zákaziek pre potreby rezortu práce a organizácií v zriaďovateľskej a riadiacej pôsobnosti, bude najmä dodávka originálneho spotrebného materiálu pre tlačiarne, t. j. originálnych tonerov, farbiacich pások, atramentových cartridge, optických valcov, odpadových nádob, zapekacích jednotiek, prenosových pásov a tlačových hláv, novovyrobených podľa štandardov výrobcu príslušných zariadení," priblížilo ministerstvo.

O víťazovi súťaže sa rozhodne na základe ponúknutej ceny. Zákazka má byť uzatvorená na 48 mesiacov. V tendri bude použitá elektronická aukcia. Záujemcovia môžu svoje ponuky predkladať do 1. apríla tohto roka.