NDS vyhlásila tender na servis a opravy obchvatu Čadce na ceste I/11

Pridajte názor  Zdroj:

11. 2. 2019 - Poskytovanie služieb sa týka technologickej časti tunela Horelica a informačného systému diaľnice pre stredisko správy a údržby v Čadci. Predpokladaná hodnota zákazky na štyri roky je 1,37 mil. eur bez dane z pridanej hodnoty.

Národná diaľničná spoločnosť, a. s. (NDS) vyhlásila verejnú súťaž na výkon servisnej činnosti (údržby a technických prehliadok) a opráv stavebnej a technologickej časti obchvatu Čadce na ceste prvej triedy I/11.

Poskytovanie týchto služieb sa týka technologickej časti tunela Horelica a informačného systému diaľnice pre stredisko správy a údržby v Čadci. Predpokladaná hodnota zákazky na štyri roky predstavuje 1,37 mil. eur bez dane z pridanej hodnoty (1,64 mil. eur vrátane DPH).

Lehota na predkladanie a otváranie ponúk je 14. marca, platiť musia minimálne do 31. januára 2020. Uchádzači musia preukázať, že za predchádzajúce tri roky od vyhlásenia verejného obstarávania poskytli servisnú činnosť a opravy technologickej časti tunela a informačného systému diaľnice v celkovom objeme minimálne 300 tis. eur bez DPH. Z toho aspoň jedna zákazka má mať hodnotu najmenej 200 tis. eur bez DPH.

Súčasťou obchvatu Čadce je úsek cesty v dĺžke 5,5 kilometra v polovičnom profile, označený ako I/11 A, s tunelom Horelica. Vo výstavbe je nadväzujúci úsek diaľnice D3 Čadca, Bukov - Svrčinovec v dĺžke 5,7 km.