XTB prináša revolúciu do akciového investovania

  
XTB prináša revolúciu do akciového investovania
Zdroj: PR článok

23. 3. 2018 - Mnoho rokov bolo investovanie do akcií spojené s vysokými poplatkami, ktoré robili investovanie drahým a znižovali výnos. Teraz sme však svedkami novej éry – éry nulových poplatkov pri investovaní do akcií. Globálny CFD broker, spoločnosť X-Trade Brokers (XTB), predstavuje nový revolučný produkt – fyzické akcie, ktoré je možné nakupovať a predávať bez poplatkov.

Revoluční charakter ponuky je zrejmý najmä v dvoch faktoroch. Po prvé, v XTB je teraz možné investovať do fyzických akcií, nie iba CFD, z najväčších svetových búrz, a to bez poplatkov. Každý investor môže využiť 5 obchodov bez poplatkov každý mesiac až do nominálnej hodnoty 30 000 EUR. V ponuke je viac ako 1 500 akcií a 113 ETF fondov zo 16 trhov vrátane pražskej burzy, frankfurtskej burzy, newyorskej burzy, londýnskej burzy a ďalších. Ide o prelomové riešenie pre akciových investorov, ktorí teraz môžu investovať na globálnych trhoch s omnoho nižšími nákladmi.

Navyše sú tu ešte ďalšie faktory, ktoré robia túto ponuku tak atraktívnou pre klientov:

  • Dodatočná marža z kúpených akcií môže byť použitá na obchodovanie ďalších akcií prostredníctvom CFD.
  • Vyspelá a užívateľsky komfortná obchodná platforma  
  • Možnosť vybrať prostriedky ihneď potom, čo je obchodná pozícia uzavretá

A napokon, revolučný charakter ponuky je zavŕšený ocenenou obchodnou platformou. Inovatívna, intuitívna a plne prispôsobiteľná. xStation 5 umožňuje investorom vytvoriť si obchodné prostredie, ktoré vyhovuje ich štýlu.

XTB prináša revolúciu do akciového investovania

Okrem online prístupu je možné stiahnuť si ju do počítača, ako aplikáciu do mobilu či tabletu a dokonca do inteligentných hodiniek, čo umožňuje investovanie do akcií bez poplatkov kdekoľvek. Platforma je ideálny doplnok k ponuke a nevyhnutný nástroj pre každého akciového investora.  

“Sme veľmi radi, že môžeme našim klientom v XTB ponúknuť tieto nové inštrumenty. Teraz u nás môžu investori nakupovať akcie z viac ako 16 búrz, všetko v jednej obchodnej platforme xStation 5. Rozširovaním ponuky sa snažíme poskytnúť čo najlepšie podmienky, aby investor nebol nútený využívať viac brokerov či obchodných platforiem, ale aby mohol svoje investície pohodlne realizovať v jednej platforme”, povedal Omar Arnaout, CEO spoločnosti X-Trade Brokers. 

 

Viac o ponuke XTB nájdete na sk.xtb.com/akcie-a-etf.