Banka oslavuje výročie ešte vyšším úrokom

  
Banka oslavuje výročie ešte vyšším úrokom
Zdroj: PR článok

7. 12. 2011 - Pri výbere banky a vhodného produktu za účelom zhodnotenia peňazí sa ľudia v dnešnej dobe často riadia výškou úrokových sadzieb. Pozornosti by však nemali ujsť podmienky, s ktorými banka získanie ponúkaného úroku spája.

Už rok je na slovenskom trhu banka, ktorá garantuje rovnakú sadzbu na termínovanom vklade od prvého vloženého eura a bez podmienky minimálneho vkladu. Je ňou ZUNO, direct banka Raiffeisen Bank International, ktorá sa pri vstupe na trh zaviazala ponúkať jedny z najvyšších úrokov.

Banka sa pri príležitosti svojích prvých narodenín rozhodla pripraviť pre starých aj nových klientov zaujímavý darček, ktorý má podobu špeciálneho bonusu na polročnom termínovanom vklade. Všetky vklady na 6 mesiacov otvorené od 5. do 23. decembra 2011 odmení ZUNO sazbou až 3,2 % p.a. Polročná viazanosť je pritom ideálnou voľbou pre tých, ktorí nechcú svoje prostriedky viazať na dlhé obdobie. Direct banka navyše ponúka možnosť otvoriť si pár klikmi v online bankingu niekoľko desiatok vkladov naraz. S otvorením, vedením a zrušením vkladu nie sú spojené žiadne poplatky.

Termínované vklady sú medzi Slovákmi najbežnejšou formou sporenia. Ponúkajú totiž zaujímavé úročenie peňazí bez zbytočného rizika ako pri rôznych investičných produktoch. Výnos, ktorý sľubujú, je počas celej doby ich viazanosti fixný. Navyše sú všetky vklady v bankách do výšky 100 000 eur v plnej miere chránené.

Náš tip: získajte špeciálny úrok 3,2 % p.a. na polročnom vklade a zarábajte od prvého vloženého eura