Tatra banka (BATB)

Názory čitateľov
10. 9. 2019   Icnyc
Pridávam sa k názoru ze je Tatra banka najhoršia banka s akou mam skúsenosti. Poplatky za úplne všetko alebo teda žiadne služby ale spoplatnia vám aj vlastné gate. Neochota jednať s vami a obslúžiť vás na pobočke. Stále sa ma snažili vypoklonkovat z pobočky s tým že sa mám obrátiť na osobného bankera keďže som VIP klient. Osobný banker ma v živote nekontaktoval. Ani ma nikto neinformoval o tom ze sa ich už niekoľko vymenilo. Neviem kto to je a určite som si tu osobu ani túto službu ja nevybrala tak nebudem zháňať a vyvolávať úplne nezainteresovanej osobe keď som už na pobočke osobne. Ale vždy som sa musela do prosovat a až keď som sa odvolala na vedúceho /riaditeľa pobočky bola som obsluzena. Neochota a otrasný prístup ku klientom. Keď som chcela zrušiť účet, opakovala sa stará scéna. Snažili sa ma odbyt, a mali tú drzosť mi povedať aby som sa vrátila o 2 hodiny ze kolegyňa je zaneprázdnena. Na pobočke boli v danom čase 5 zamestnanci, ktorých som napočítala plus 2 riaditelia. Neslychane! Nedala som sa a nakoniec sa ma ujal a obslúžil ma riaditeľ. Za 2.5 minút som bola hotová. Účet som zrušila pred 2 týždňami a ešte stále čakáme na jeho kompletne uzavretie a prevod zostatku na iný účet. Predpokladám že keďže sa už začal ďalší mesiac zasa si bude Tatra účtovať €7 za vedenie už zrušeného účtu. Vôbec by ma to neprekvapilo. Už nikdy viac. Je to až trápne ako sa táto banka správa ku klientom. účtujú si nehorázne poplatky za úplne bežné služby ktoré inde mate za polovicu ak nie zadarmo a k tomu neprofesionálne jednanie bez akejkoľvek ústrety voči klientovi. Utekať od nich!
19. 4. 2019   Darina
Nahorsia banka Aku poznám ak mozem doporučit vůbec neinvestujte nebere si hypotéky ani pozicky na poplatcích vás zoderu. Nikdy v životě už s nimi nechcem mat nic společného su to obyčejný zloději!!!!
10. 4. 2019   Linda
Tatra banka sa po novom pýši možnosťou, vybaviť si u nich "digitálny úver". Ktokoľvek si môže stiahnuť mobilnú aplikáciu a pomocou nej požiadať o úver bez návštevy pobočky. Osobne som sa 3x pokúšala získať tento úver a neúspešne. Zakaždým vyhodilo nejakú systému chybu a celá aplikácia sa vypla. Neviem teda posúdiť či to bola naozaj len systémová chyba, ktorá bude za pár dní opravená alebo už naozaj aj tak "prestížna" banka ako je Tatra banka začína zavádzať a klamať ľudí !!!
10. 4. 2019   lajo
zdravim, skusenost je taka, ze vas zaujem registruju a nasledne telefonicky oslovia
6. 11. 2018   Brezovský
Najhoršia banka na SK, neochota a birokracia. Od Júla ruším účet a ešte sa mi to nepodarilo. Teraz pred koncom mi samoschválili prečerpanie a za zrušešenie musím platiť 5€. Som zhnusený nechápem ako som tam mohol vydržať 18 rokov.
4. 10. 2017   Lenka
Najhorsia banka aku poznam.obycajny vyderaci.pri vyplateni hypoteky nam chybalo 1cent abslutne nas nekontaktovali a tak sme museli 2000e doplatit.zevraj nejaky urok.ked treba nieco musi sa clovek objednat dopredu.nikdy viac tato banka.
12. 6. 2017   skylar
Bola som v Zuno. ZUNO sa rušilo a keďže mal prebehnúť presun jeho účtov do TB, dohodla som si v TB stretnutie, kde mi mala pracovníčka vysvetliť, aké podmienky mi ponúkajú, aby som sa mohla rozhodnúť, či prejdem k nim, alebo do inej banky. Na stretnutí odo mňa dve hodiny ťahala aj číslo topánok, ale nepovedala mi jedinú informáciu, o ktorú som mala záujem. Nakoniec slávnostne vytlačila zmluvu o založení účtu. ČOŽE? Nepadlo ani slovo o tom, že si tam chcem zakladať účet, ja som sa prišla informovať! No ale dobre. Ukecala ma. Preklopíme vám všetky inkasá a trvalé príkazy, 3 roky účet zadara...blablabla. .. Úver sa prenesie neskôr, ale účet bude funkčný okamžite...Fajn, založila som si účet. Účet v ZUNO som vybrakovala, aby na ňom zostala nula. Peniaze som previedla do TB. O mesiac mi volajú z elektrární, vraj - nemáte uhradenú faktúru. Idem na TB internetbanking a čítačka a milión kódov mi hneď zdvihli tlak. Pozerám do trvalých príkazov - ani jeden! Hneď som volala do TB, kde mi povedali, že preklopenie ešte neprebehlo a mám si poslať peniaze z TB späť do ZUNA, kde mi príkazy fungujú. Zaškrípala som zubami, ale dobre, spravila som to. Dnes, znova po mesiaci, som išla na TB internetbanking, že skontrolujem preklopenie trvalých príkazov, lebo sa bížia termíny splátok a hádajte čo?! Nič!!! Tak som volala na ten ich dialóg. Pán mi povedal, že úver je dotiahnutý ( aké prekvapenie! ), ale že bežný účet nemám založený, takže musím ísť na pobočku! Skoro ma vystrelo. Keď som mu vysvetlila, že účet v TB mám a používam, urobil ďalších 10 000 kontrol a nakoniec ho predsa len našiel. Po pol hodine telefonovania mi bolo oznámené, že preklopenie neprebehlo! Prečo? Pretože u nich sa to dalo len do polovice marca. Čo ja viem, tak tieto veci vo všetkých bankách prebiehajú nonstop! To je, akoby vám banka povedala, že vybrať peniaze z účtu už nemôžete, lebo túto službu banka poskytovala len do marca. K peniazom sa viac nedostanete. Pán sa mi veľmi ospravedlňoval, neviním ho, on za to nemôže, ale uznajte, keď už mali takúto hovadinu, že preklopenie robili len do polovice marca a ja som tam prišla v polke apríla, tak mi nemali preklopenie ponúkať! A to ešte pracovníčka ťukala do klávesnice a potom mi oznámila, že preklopenie mám hotové, len to chvíľku potrvá! Po dvoch mesiacoch sa dozviem, že žiadne preklopenie sa nekonalo?! Mám toho dosť, inšie nerobím, len chodím a volám do banky. Zlaté ZUNO, všetko som vybavila od počítača za 5 minút a sem chodím ako na klavír! Som v TB dva mesiace a som rozhodnutá odísť do mBank, lebo na túto banku nemám dostatok nervov. A za takéto služby si účtujú nehorázne poplatky za vedenie účtu! Končím, TB už nikdy viac.
22. 2. 2017   g.marius95@hotmail.com
Pozornosť širokej verejnosti,
Potrebujete úver? Ak áno ponúkame pôžičku na nízkou úrokovou sadzbou 3% a bez kontrola kreditu, Ponúkame osobné pôžičky, pôžičky konsolidáciu dlhu, rizikový kapitál, podnikateľské úvery, vzdelávanie pôžičky, úvery na bývanie alebo "úvery z nejakého dôvodu. Avšak, naša metóda vám ponúka možnosť uviesť výšku úveru potreboval a tiež trvanie si môžete dovoliť, email: g.marius95@hotmail. com
To vám dáva reálnu šancu získať finančné prostriedky, ktoré potrebujete! Ak máte záujem kontaktujte mailom: g.marius95@hotmail. com
s pozdravom
Pán Marius
E-mail: g.marius95@hotmail. com
14. 1. 2017   PEPE1
Dobrý deň.Tiež som bol klientom tatra banky asi 8 rokov ,možno viac presne neviem.... Kedysi to bola dobrá banka,ale dnes otras.. je to banka len pre podnikatelov a bohatých.Mal som tam hypo a chcel som po skončeni fixacie prefinancovať a po 8-mich rokoch v banke a obrate cca 1800-2000e mesačne na učte mi nedali ani na prefinanc.do požadovanej sumy mi chybalo asi 10tis Eur.... Srandisti...Tak som sa spytal či zbytok si požičiam niekde inde a čo si vlastne predstavuju pod pojmom prefinancovanie.... . Nemal som žiadne nedoplatky atd . vždy všetko načas...A dorazili ma tie poplatky...a prišerny internet banking...Šiel som skusit ine banky a viete čo?.. V prima bank. mi na počkanie vypočitali kolko som chcel dala to do systemu a myslel som že bude treba čakat na schvalenie alebo zamietnutie,v tatra bežne cakate na to 2-3 dni,a PREKVAPKO vraj idem vytlačit zmluvy mate to schvalene... Sánka dolu a oči von nechápal som a to ma videli prvý krát v živote.... dali mi super urok,bežny ucet skoro zadarmo,mam odmeny za platby kartou ,internet banking velmi jednoduchy a prehladny......SPOK OJNOST NA MAX!!Tatra nikdy viac!!!!!!!!!!!!!!! !!!
10. 9. 2019   noc
Áno, Prima banka je super a je úplne na neporovnanie s Tatra bankou, čo sa týka služieb aj prístupu zamestnancov ku klientovi.
16. 3. 2016   nikdy viac tb
rusim ucet abnormalne poplatky za toto za tamto keby mam samopaltak ich nasupu vystrielam kurvy su to
1/7staršie