Prima banka Slovensko (BAPKB)

Názory čitateľov
8. 7. 2020   Ingrid
Prima je fakt top katastrofa. Zrušili vkladné knížky a peniaze vydali len v hotovosti. Ani nevedia urobiť bezhotovostní prevod😱. Pani vypadala ako keby práve pracovala na záhrade a nie v banke. Totálna neschopnost.
23. 6. 2020   Hugo
Podvodníci!!! Neschopní!!! Nekompetentní!!! Maximálne neprofesionálni!!! Totálny odpad!!! Hajzli!!!
20. 5. 2020   Palo
Nie som klient, ale ani nikdy nebudem. Práve som si pozeral správy kde bola galéria s 20 obrázkami. Po každom obrázku mi dole skočila ich reklama. Čiže 20x musíte dať X. Z toho sa mi 3x podarilo kliknúť na reklamu, keďže cez tel. je všetko menšie. Hnusne svinske vtieranie ktoré nemá nič spoločné so zdravou reklamou.
15. 5. 2020   Gabi
Nikdy viac. V banke som mala hypotéku a spotrebný úver. Hypotéku som si refinancovala do inej banky ale spotrebný som mala stále v prima banke. O mesiac na to prišla táto Corona a ja som ostala bez pravidelného prijimu. Požiadala som o odklad splátky na hypotéku ale keďže som tam bol ako nový klient rátala som stym že žiadosť zamietnu. Opak bol pravdou a do týždňa som mala vyjadrenie že súhlasia s odkladom. Požiadala som aj o odklad splátky na spotrebný úver. No žiadosť zamietli. Bola som ich klientom asi 2 roky. Pravidelne splácanie a sporenie mi nepomohlo k tomu aby mi to povolili a čo je najhoršie ani sa neunúvali má informovať že žiadosť bola zamietnutá ja som musela uhanat tých skvelých pracovníkov aby som sa dozvedela “rozsudok” . HANBA VEĽKÁ HANBA. Mesiac v inej banke a hneď mi povolil odklad a 2 roky v prima banke a zamietli mi to bez udania dôvodu a informovania. Jedine na čo aa teším je posledná splátka a nikdy viac okolo ani neprejdem. neodporúčam vôbec
11. 4. 2020   frotto
POZOR na PRIMA BANKU !!! tato banka nema zabezpečene karty!!!! to to znamena ze platba cez internet nie je overena bezpecnostnym prvkom a ktokoľvek moze na vasu katru objednavat do aleluja , NIE SU SCHOPNY TO v 21 STOROCI ZABEZPECIT IDEALNA BANKA PRE IT ZLODEJOV !!!!
23. 1. 2020   Jana
Urcite neodporučim nikomu koho poznam aj tomu koho nepoznam... maju cas ...v inych bankach mate ci uz vycislenie alebo cokolvek v priebehu par dni 'nie za mesiac a dlhsie ako je u nich zvykom ..obrovska hanba... ale vas uhanaju okamzite ked oni nieco potrebuju.. na nic neupozornuju ale pokuty rozdavat vedia mega rychlo ...V ZIADNEJ INEJ BANKE NEBOLO TOLKO PROBLEMOV AKO S NIMI.... druhy krat sme sa nechali nahovorit ale uz nikdy viac .... pristup ako k hovnu a na pobockach su drze a arogantne zenske ..si mysli ze ked sedi za priehradkou tak je top... INFOLINKA VAS ODBIJE ZE NECH TO RIESITE NA POBOCKE ....odpad banka'nikdy viac' chvala bohu ze odchadzame a zbavime vsetkeho od nich..urcite NEODPORUCAM NIKOMU A NIKDY...
21. 1. 2020   Klara
Čistá katastrofa, ešte aj peniaze keď urgentne potrebujete a vytiahnete z bankomatu sú často poškodené. Naposledy mi chýbal rožok z 50 €ovej bankovky, alebo nadtrhnutá 20€...
A na pobočkách, len ako Vás odbiť čím skôr....
24. 12. 2019   Andrea
Jediná banka, otravná či už v tv alebo v každom rádiu. Otravné. Žiadna banka toto nerobí. Nevedia si inak získať zákazníkov. A ešte aj vianoce kazia s ich reklamou.
31. 10. 2019   anonym
Najhoršia banka nič v nej neviete vybaviť hlavne pobočka Vráble, ale vyvolávať za to, že name nárok na úver ktorý nechceme vám budú každú chvíľu.
1/3staršie