Prima banka Slovensko (BAPKB)

Názory čitateľov
31. 10. 2019   anonym
Najhoršia banka nič v nej neviete vybaviť hlavne pobočka Vráble, ale vyvolávať za to, že name nárok na úver ktorý nechceme vám budú každú chvíľu.
31. 10. 2019   onivediaktosom
Neodporucam tuto banku. Predstavte si, ze mate rodica, ktory z nejakeho dovodu nemoze prist na Slovensko, ale chodi mu do tejto banky dochodok. Vy ako disponent zmenite meno a "kompetentny" zamestnanec tejto "uzasnej"banky sa od stola rozhodne, ze vas obciansky preukaz s vasim rodnym cislom nie je dostatocny doklad o vasej totoznosti. Znemoznia vam nakladat s uctom, z ktoreho dochadzaju platby a dane tomuto statu s tym, ze musi prist osobne majitel uctu. Majitel uctu je vsak v zahranici a z vaznych zdravotnych dovodov nemoze na Slovensko pricestovat. Ich absurdnou poziadavkou je splnomocnenie overene ambasadou, ktora je vzdialena 36 hodin cesty autom od bydliska dochodcu. Disponentovi neostava nic ine, iba podat staznost na bankovy dohlad, ktory po presetreni zisti, ze banka porusila zakon o bankach, zakon o spotrebiteloch, zakon o občianskych preukazoch, atd... A banka po tomto presetreni narychlo zmeni VOP, kde uklada povinnost majitelovi uctu v takychto pripadoch overenie mat "apostilovane". Nikoho nezaujima, ze majitel sa nemoze dostat k dochodku, nemozu odchadzat platby, menit trvale prikazy. Banka nadovazok tomuto dochodcovi zrusi ucet bez jeho vedomia a peniaze na ucte si prevedie na nejaky vnutorny ucet. Co ostava dochodcovi, ktory sa nevie dostat k svojim peniazom? Toto je mozne snad iba na Slovensku a v najneschopnejsej banke. Neodporucam ju nikomu, kto nechce prist o svoje peniaze a nervy v komunikacii s neschopnymi zamestnancami a vedenim banky. Ostava mi iba dufat, ze NBS tejto banke napari poriadnu mastnu pokutu.
22. 10. 2019   Anonym56
Už 2x mi spravili pekný problém. Raz mi pri platbe skomolia meno, že platbu nevedia identifikovať a teraz pre zmenu mi do transakcie nenapíšu variabilný symbol dôležitý na spárovanie pre platbu internátu a pritom to pani za okienkom mala jasne napísane na lístočku. Musela som samozrejme zaplatiť pokutu lebo "najlepšia banka" nevie čítať. Ja neviem čo za ľudí to zamestnávajú ale v žiadnej inej banke sa mi toto nestalo. Aj keď si dávam na svoj účet peniaze vždy sa ma pracovníčka pýta aj na VS len Prima Banka akosi tento údaj ignoruje.
29. 5. 2019   Anonym
Zdravím, aj ja by som sa rada podelila so skúsenosťami :) je to niečo 4. rok čo mám účet v tejto banke, a definitívne posledný. Je pravda, že tie percentá vrátené z platieb kartou neboli na škodu, ale žiaľ, iná výhoda mi ani nenapadá. V poslednej dobe sa mi zdá ako keby to nebola banka ale vtip, skrytá kamera. 50% platení kartou končí nápisom NEUSPESNE na termináli bez akéhokoľvek dôvodu. Ak vám príde správa, že vám poslali novú kartu, garantujem vám, že neposlali. Mne osobne prišla moja mesiac po skončení predchádzajúcej karty po niekoľko nasobnom urgovani na pobočke (povedali mi že karta sa im vrátila, takže toto môže byť aj chyba pošty). Samozrejme keď už mi prišla tak bez pinu. Ten nemám doteraz. Keď som prišla na pobocku už po aspoň 100. raz ten mesiac, pani mi povedala nech si to vybavím cez aplikáciu. Naozaj by ma zaujímalo čo tam tí pracovníci robia celé dni. Banka má vo všetkom neuveriteľný chaos a je nemožné niečo vybaviť osobne. Všetko vám zvalia na aplikáciu ktorá je veľmi neprehľadná. Banku neodporúčam.
28. 5. 2019   anonym1
Ludia, NIkdy, čitate dobre, nikdy neurobte tu chybu aku sme urobili my s manzelkou!!!! Jednoducho nechu nam odblokovat nehnutelnost!!!! Utekajte čo najdalej´ od Prima Banky!!!!
23. 5. 2019   nikdy viac
Prima banka...nikdy viac!!! Dáte si žiadosť o vyčíslenie zostatku hypotéky a oni majú čas. Už čakáme druhý týždeň, ale ich systém nepustí. Ostatné banky vám to dajú napočkanie. Neskutočná slimačia rýchlosť.
6. 5. 2019   anonym
Prima banka je ta najhoršia banka s najhorších velkeeeee - ... Nenechajte sa nachytať od nich !!!!!!!!
30. 5. 2018   Szekeres
Halooo kamarati, spoluobcania! Nema nahodou niekto nejake skusenosti z poslednej doby (rok..) s Prima bankou v suvislosti s nutenym ukoncovanim starsich uctov vedenych v cudzej mene (CZK, USD, atp..), ktore Prima prevzala z Sberbank spolu s jej klientami? Ako ano, prihlaste sa!!! Chcem sa podelit so skusenostami ...
17. 1. 2016   Nespokojná
Čudujem sa, že PRIMA BANKA má vôbec nejakú klientelu s jej prístupom ku klientom. Zalžial som detský účet a PIN kód som dostala až na 3 krát do schránky. Keď som volala na infolinku, tak mi pani povedala, že sa stáva, keďže je pošta posielaná na meno dieťaťa, že pošta to kvôli tomu nedoručí. To mi povedali až po 2 pokuse o doručenie. No, dámy sediace na pobočke o tom zrejme nemajú ani potuchy. Samozrejme za každé znovuposielanie mi zaúčtovali poplatok 3,50€. Bolo by fajn, keby ma niekto upozornil, že riešením by mohlo byť zmena pin-u cez internetbanking, ktorá je tiež účtovaná podobným poplatkom. Principiálne, ale nie je mojou chybou, že PIN nebol doručený!!! Teraz som zistila, že vďaka tomu postupu tam vznikol mínusový stav, ktorý si samozrejme úročia. Keby som sa nepozrela na účet a nechala ho ľadom, keďže je to detský účet, tak mi tam môže narásť pekná sumička. Som totálne nespokojná a vďaka tomuto prístupu a úbohej informovanosti rada uprednostním inú banku a odporučím to komukoľvek!!!
1/2staršie