Prvá stavebná sporiteľňa (SSPSS)

Názory čitateľov
27. 8. 2016   jose dennison
Drahý Pán / Pani
ÚVER čo najrýchlejšie DO 2 dni. Jose finančné fond Micro Plc obchodné a osobné, Dom úver vo výške 2% podielu rate.Interested osoby by mali kontaktovať úver dôstojník cez e-mail s informáciami nižšie:
Meno: ..... priezvisko: ...... KRAJINA: ....... telefónneho čísla: ..... Zamestnanie: ...... AGE: ...... ....... pohlavie: ...... Stav: ...... PÔŽIČKA Suma potrebná: ...... MESAČNÝ PRÍJEM ...... LOAN DOBA: ..... .Officer Meno: Loan Investičné ponuka E-mail: josedennisonloans00 7@googlemail.com
Vďaka a Boh žehnaj
S pozdravom,
pán Joses
25. 8. 2016   Annie Terry
pozor,
Získanie úveru legitímna boli vždy veľkým problémom pre klientov, ktorí majú finančné potreby. Problematika úverov a zabezpečenie sú niečím že klienti sú vždy obavy o Pri žiadosti o úver z legitímnych veriteľa. Ale Allan Finančné investície. urobil, že rozdiel v poskytovaní úverov priemysle. Sme schopní zabezpečiť pre úver zo sortimentu 5.000,00 Euro na maximálnu 50,000.000 eur. Žiadne sociálne zabezpečenie a žiadna kontrola úver, 100% záruka. Jediné, čo musíte urobiť, je, dajte nám vedieť, čo presne chcete, a my iste, aby svoj sen. Allan Finančné investície. hovorí, že áno, keď vaše banky hovoria nie. A konečne, financujeme úver malého rozsahu, pre ďalšie podrobnosti, ako ísť o obstaranie pôžičku od nás Láskavo okamžite reagovať na túto stránku E-mail: allanfiancialinvest ment@yahoo.com
S pozdravom,
Annie Terry
22. 8. 2016   Prudential
Som súkromný veriteľ, som poskytovať pôžičky spoločnostiam a jednotlivcom v nízke úrokové sadzby a priaznivú úrokovou sadzbou vo výške 2%. Kontaktujte nás pre sledovanie spracovanie úveru a prevod do 48 hodín EMAIL USA teraz od: prudentialloancompa ny@yahoo.com
12. 7. 2016   Michaela
Dobrý deň chcem sa spýtať, vybavujeme si už úver asi mesiac a dnes mi prišiel od exekutora papier že mám zaplatiť 500eur. Zrušia mi úver a nedajú mi ho už?
26. 4. 2016   Anazuz
Susane6:môžeš si vybrat po 3 rokoch peniaze z PSS ale za zrusenie sa platí 60€.A čo sa tyka uveru ked mate hodnotiace cislo 64 tak ze vraj je to dobre no neviem...A ak mate nesporene peniaze v PSS a idete si brat pôžicku tak budete platit zo svojimi peniazmi svoje peniaze cize tu nasporenu cast...Vysvetlim ak si beriete 10000€ pozicku a mate zmluvu v PSS a vychadzate so zmluvy napr.aku mate cielovu sumu tak do tej sumy si mozte zobrat ale...tie peniaze sa vam rataju do pozicky co tam mate nasporene napr.1500€ tam mate tak aj tieto peniaze budete splacat a su to vlastne vase nasporene peniaze...Je to tak.
16. 2. 2016   Karol
Keby PSS nebola asi jedina moznost, tak tu uz nikdy nic neberiem.. clovek ked potrebuje peniaze, pytaju od neho a potom nechaju dalsie dva mesiace chudakov cakat. na koniec ked sa konecne rozhýbu a clovek im da aj vsetky podklady, zas nechaju len cakat.. uz piatok mali posilat peniaze konecne a je utorok. ach. ze vraj tam nieje referent tak cakajte. je toto mozne? to len u nich? ci ako... aby len natahovali... neviem kde sa uz postazovat tak aspon em napisem, ked chce niekto peniaze, nech sa pripravi na dlhe cakanie.. ak potrebuje rychlo, radsej nech sa rozluci. dufam ich to aspon trosku nastartuje a daju si zalezat aj na ludoch.
8. 2. 2016   Rado
Vie mi niekto poradit ?
V PSS čerpám stavebný úver a chcem sa opýtať ako sú spoplatnené mimoriadne splátky. V sadzobníku poplatkov je uvedené že splatenie úveru je bez poplatku. Mňa by ale zaujímalo či sa účtuje poplatok ak splatím iba časť úveru napr. 1/2 a ďalej pokračujem v splácaní. vdaka
17. 2. 2016   martina.orosova@gmail.com
Poplatok za mimoriadnu splátku/splátky sa neúčtuje ak ste vo fáze stavebného úveru. Ak ste vo fáze stavebného medziúveru je tam poplatok ak chcete celý úver splatiť naraz. (podľa fázy úveru) vtedy odporúčam ak má človek hotovosť, rozdeliť si to na dve-tri-štyri splátky (nevložiť naraz) a poplatku sa vyhnete aj vo fáze medziúveru.
18. 1. 2016   Cico
Ľudia dostal som medzi úver od PSS miesto cieľovej sumy 28900 euro mi prišlo na účet len 28543 euro presne 357 eur menej.To je fakt skvelé pri zakladaní stavebného sporenia vám stiahnú jedno percento cieľovej sumy ktoré čini 333 euro.Človek si myslí že aké to je výhodné sporenie,ale prd makový.
Keď si to tak zratame skoro 700 euro fuč to je štátna prémia skoro za 11 rokov V ťahu.A to ešte nehovorím koľko pre platím na urokoch.Tak že na záver len toľko vôbec neodporúčam keď nechcete prísť o nervy. Ďalšia delikatesa dokladovat aj svoje peniaze ktoré máte na šetrné.
18. 12. 2015   Jan Novak
Môže PSS jednostranne zmeniť 3 percentné úročenie na staršej zmluve? (Tarifa Junior extra, 10 rokov stará). Pred mesiacom mi núkali kadejaké zmeny na zmluve, ale na to im neplánujem skočiť. Môžu si niečo vymyslieť?
27. 1. 2016   michallkosc@gmail.com
Pss môže meniť všeobecné podmienky hocijako ( samozrejme na svoje obohacovanie ) a menia ich každý rok.
Na Slovensku je to tak !!!
1/21staršie