Prvá stavebná sporiteľňa (SSPSS)

Názory čitateľov
18. 1. 2016   Cico
Ľudia dostal som medzi úver od PSS miesto cieľovej sumy 28900 euro mi prišlo na účet len 28543 euro presne 357 eur menej.To je fakt skvelé pri zakladaní stavebného sporenia vám stiahnú jedno percento cieľovej sumy ktoré čini 333 euro.Človek si myslí že aké to je výhodné sporenie,ale prd makový.
Keď si to tak zratame skoro 700 euro fuč to je štátna prémia skoro za 11 rokov V ťahu.A to ešte nehovorím koľko pre platím na urokoch.Tak že na záver len toľko vôbec neodporúčam keď nechcete prísť o nervy. Ďalšia delikatesa dokladovat aj svoje peniaze ktoré máte na šetrné.
18. 12. 2015   Jan Novak
Môže PSS jednostranne zmeniť 3 percentné úročenie na staršej zmluve? (Tarifa Junior extra, 10 rokov stará). Pred mesiacom mi núkali kadejaké zmeny na zmluve, ale na to im neplánujem skočiť. Môžu si niečo vymyslieť?
27. 1. 2016   michallkosc@gmail.com
Pss môže meniť všeobecné podmienky hocijako ( samozrejme na svoje obohacovanie ) a menia ich každý rok.
Na Slovensku je to tak !!!
11. 12. 2015   ibrano
PSS je banda spekulantov a podvodníkov nedajte sa prosim vas nachytat... tie uvery sú drahsie ako spotrebné uvery ak beriete od nich uver a mate nasporenú polovicu, tak urok z uveru sa pocíta aj z nasporenej sumy! percentá poplatkou sa rátajú takisto, a medziúver je neprehladné a vediel len k oklamaniu klienta o peniaze vo velkom stýle. Nechapem ako ich môže podporovať štát! Nedajte sa nachytat!
10. 12. 2015   ibrano@azet.sk
Brasko si zobral uver od stavebnej sporitelne a musim povedat, ze su to riadny spekulanti, nikto Vás tam neupozorní na to že ak si beriete úver tak platíte urok aj z NASPORENYCH PENAZI (nonsense) (pozor urok nie je len z pozicaných penazí ale aj z nasporených! teda peniaze ktore vy máte) dalsia vec je ze poplatky sa rátajú v % aj z nasporených penazí, tz ze poplatok za vzatie uveru je nejaké percento zo sumy nasporenej + to co poziciavate. Najhorsia vec je ten ich produkt "MEDZIUVER" to by som nazval vysoka skola ako zamotat a oklamat klienta vo velkom stýle... Musim povedať ze líšku nemajú v logu len tak a ak to niekto z nich cita mohli by ste si tam pridat este vydriducha alebo úžerníka a urcite by ste tým neklamali! čo mimochodom určite nerobite(ironia)... a... nerozumiem ako je možné, ze vklady od ich sporitelne stále podporuje štát!
21. 7. 2015   Matka
Dobry den. Vie my niekto poradit ked si chcem zobrat zo stavebneho uver 20000e kolko preplatim a chcela by som ho tak na 5 rokov,ale mam tam uz nasporene 5000e a ako to bezi ci nebudem platit urok stavebnemu aj z mojich nasporenych penazi,lebo ja som od znamych pocula ze platis aj zo svojich penazi stavebku urok,poradte ci to ozaj tak bezi lebo ked som sa bola pytat na sumu mne to vychadzalo viac ako my to tam vyratali. diky,
9. 7. 2015   Maroš
Dobry den chcem sa spytat do kolkych dni pridu peniaze z pss ked som vypovedal zmluvu po 6.rokoch.V sporitelni povedali ze cca tyzden a preslo 9.dni a stale nic
27. 5. 2015   marian
Chcem predcasne splatit medziuver v PSS, mam este splatit 37 000 a oni mi nauctuju poplatok 3 600 eur za predcasne splatenie to je úžera ako svina, hanba Vam PSS ...
7. 5. 2015   Joeynka
Dobry den dcera si pred rokom chcela zobrat uver zo stavebneho sporenia ale financny poradca jej poradil ze je vyhodnejsie zrusit trojrocnu zmluvu zalozit novu a zobrat medziuver a teraz ho chcela po roku vyplatit tak jej vyratali poplatok za predcasne splatenie +2100 eur okrem poplatkov tak myslim ze su to zdieraci.
30. 4. 2015   milan.varso@fincentrum.com V
Ak potrebujete peniaze na bývanie A rekonštrukciu V zásade sa poraďte S nezávislým odborníkom.Bežný človek nemôže pochopiť princíp medziuveru - AZ keď je neskoro A zaplatíte aj 100 Percent viac ako ste si požičali
Kontaktujte: www.Lucenec-uveru-p oistenie-sporenie.com XT
1/20staršie