Správy v kategóriách

Sporenie

Banky
Termínované vklady
DDP
Stavebné sporenie
  

Investovanie

Podielové fondy
Správcovské spoločnosti
Slovenské akcie
Zahraničné akcie
Brokeri
Komodity
 

Poistenie

Poisťovne
Doplnkové dôchodkové poisťovne
Povinné ručenie
  

Úvery

Hypotekárne úvery
Splátkový predaj
Leasing
Pôžičky a úvery
 

Ostatné

Dane
Bývanie
Vzdelanie
Inflácia
Nebankové inštitúcie

Najnovšie správy

Reakcia Jána Figeľa na vyjadrenie GP SR
TASR - 15:01
Z vyjadrenia generálnej prokuratúry zo dňa 17. apríla 2015 vyplýva, že k vstupu prokurátora do reštrukturalizačného konania Váhostavu stále nedošlo napriek tomu, že príslušný pokyn generálneho prokurátora mal byť vydaný už 26.
Premiér dnes o 16:00 rokuje so živnostníkmi
SITA - 15:01
Dnes, v sobotu 18. apríla 2015, o 16.00 h na Úrade vlády SR bude predseda vlády SR Robert Fico rokovať s predstaviteľmi zväzu živnostníkov a Zväzu sta
Rokovanie predsedu vlády SR so živnostníkmi a stavebnými podnikateľmi
TASR - 14:46
Dnes, v sobotu 18. apríla 2015 o 16.00 h na Úrade vlády SR bude predseda vlády SR Robert Fico rokovať s predstaviteľmi zväzu živnostníkov a Zväzu stavebných podnikateľov Slovenska o problémoch vyplývajúcich z reštrukturalizácie podnikov.
L. Žitňanská: Správkyňu treba vylúčiť z reštrukturalizácie Váhostavu-SK
TASR - 13:46
Reštrukturalizácia Váhostavu-SK nie je v poriadku a neprebieha podľa súčasných platných pravidiel. Na takomto podozrení sa dnes zhodli v rozhlasovej diskusnej relácii RTVS Sobotné dialógy poslankyňa Národnej rady SR Lucia Žitňanská (Most-Híd) a minister spravodlivosti Tomáš Borec (nominant Smeru-SD).
V G20 sa nedohodli na zvýšení hlasovacích práv štátov ako Čína v MMF
TASR - 12:46
Ministri financií a guvernéri centrálnych bánk členských štátov skupiny G20 rokovali na svojej schôdzke vo Washingtone o spôsobe zvýšenia hlasovacích práv rozvíjajúcich sa ekonomík v Medzinárodnom menovom fonde (MMF), keďže USA potrebné zmeny stále neschválili.
Dopredaj fliaš označených starými kolkovými známkami sa má predĺžiť
TASR - 10:31
Obchodníci by mali mať viac času na dopredaj fliaš s alkoholickými nápojmi označenými starými kolkovými známkami.
Koniec krízy v Európe: Netešme sa predčasne!
Údaje z eurozóny sú v posledných týždňoch lepšie ako očakávania analytikov. Z dlhodobejšieho hľadiska sa ale ukazuje, že hospodárstvo je stále mimoriadne slabé. Rastú obavy, že sa ekonomický vývoj v Európe čoraz viac podobá tomu v Japonsku, píše britský ekonóm, šéf Capital Economics a autor stĺpčekov v Daily Telegraph, Roger Bootle.
Vláda USA tlačí na Grécko, obáva sa negatívnych dôsledkov na svetovú ekonomiku
Americká vláda dnes apelovala na Grécko, aby zrýchlilo tempo svojich rokovaní so zahraničnými partnermi, ako je Medzinárodný menový fond (MMF) a EÚ.
Slováci veria investičným fondom stále viac
PR článok - včera o 20:40
19. apríla 1743 sa narodil Abraham van Ketwich, holandský obchodník považovaný za otca investičných fondov. Práve na tento deň preto pripadá Svetový deň investičných fondov, ku oslavám ktorého sa už po druhý raz pripája aj Slovensko.
Kanál Dunaj-Odra-Labe sa v Česku vracia do hry, zadá sa štúdia
TASR - včera o 19:01 - Názory čitateľov (2)
České ministerstvo dopravy oživuje plány na stavbu kanála Dunaj-Odra-Labe, ktorého veľkým priaznivcom je český prezident Miloš Zeman.
Strana 1 z 10Staršie