Poštová banka - Dostupná pôžička (SUPOSB)

Názory čitateľov
20. 3. 2017   movisterloans@hotmail.com
Ahoj,
Ste v núdzi úveru na akýkoľvek účel? Ste vo finančnej problém? Potrebujete finančné riešenia? Pán Raymond Johnson úverov je riešením pre všetky vaše finančné problémy, naše úvery sú jednoduché, lacné a rýchle. Kontaktujte nás ešte dnes pre tento úver, ktorý budete chcieť, sme schopní zabezpečiť akúkoľvek pôžičku, aby vyhovovalo váš rozpočet na iba 3% úrokovej sadzby. V prípade záujmu nás kontaktujte immediately.Optiona l úver ochrana môže umožniť, aby vyhovoval vašim splátky úveru, pokiaľ nemôže pracovať z dôvodu choroby, úrazu alebo nezamestnanosti. Môžete si vziať iba tento cenný poistenie, ak budete žiadať o váš úver takže nezabudnite nám oznámiť, ak ho chcete. movisterloans@hotma il.com
10. 3. 2017   swiftcreditunion@gmail.com
Učil som to múdre zoznámiť vás s týmto finančným veriteľmi pán Lamar Jackson. Som Scott Gary z Broken Arrow, Oklahoma, USA. Som inžinier. Mám kamaráta, ktorý ma zoznámil s Swift Credit Union, ktoré som dostal finančnú podporu vo intervalom týždeň, bez stresu a dlhé sľubov. Skúsiť a budete radi, že ste nevyhadzujte peniaze na podvodníkov. E-mail ho teraz: swiftcreditunion@gm ail.com.
23. 2. 2017   anonym
haló
Som súkromný finančný odborníci schopní urobiť pôžičku od 1000 bol 100.000.000.00 € vo výške 2% ročne je niekto schopný splatiť, a podmienky, ktoré uľahčujú život. Sú to oblasti, kde môžem pomôcť
 finančné
 úveru na bývanie
 investičný úver
 auto úver
 konsolidáciu dlhu
 úverové marže
 druhú hypotéku
 akvizície kredit
 osobné pôžička
Tie sú uväznení bánk, zakázané a nemajú výhodu bankám, alebo je lepšie mať projekt a potrebujú financovanie, zlú kreditnou alebo potrebujú peniaze na platenie účtov, peniaze investovať do podnikania. Takže ak budete potrebovať hotovostný úver, neváhajte ma kontaktovať pre viac informácií o mojich veľmi výhodných podmienok.
Děkuju ma kontaktovať e-mailom: petermullerservice@ gmail.com
pozorne
23. 2. 2017   anonym
haló
Nachádzate sa vo finančných ťažkostiach a všetky pokusy o obnovenie v ruke pád do vody, a to všetko preto už nie je nutné zabezpečenie prostriedkov pre transformáciu svoje vlastné podnikanie. Bol odmietnutý banku, pretože vaše kreditné nespĺňa ich štandardov. Snívate o vlastniacu svoj vlastný domov, ale popieral hypotéku z dôvodu nedostatočného kreditu. Jeho firma má zlepšila oproti minulému roku, peniaze sú potrebné petermullerservice@ gmail.com
26. 5. 2016   klacko.r@zoznam.sk
Poštová banka je banda ktorá úmyselne zavádza. Prišla mi ponuka na spotrební úver zo 6,9% úrokom a RPMM 7,2% po telefonickom rozhovore som povedal že ak nebudú splnené podmienky v ponuke tak je zbytočne aby som chodil do banky že je to strata času pre mňa aj ich.Po telefonickom potvrdení som šiel do banky a tam mi otvorili účet s tím že to musia ešte poslať na schválenie do Bratislavy. Po odchode za cca 15 min. mi bolo zavolané že bol schválení s 7,9% a RPMM 8,2% s tím že nevedia vysvetliť prečo nebol schválení v pôvodnej sadzbe. Moje osobne údaje majú ja mam založení účet v ich banke no produkt ktorí mi ponúkli nemám. Cítim sa biť oklamaní a myslím že pravom.
26. 5. 2016   dusan289924@gmail.com
Tak to si na tom ešte dobre. Ja už 2 dni behám a telefonujem s poštovou bankou a nemôžem odtiaľ dostať svoje peniaze ktoré som tam vložil. Dnes som musel cestovať na pobočku kde síce zamestnanci banky boli milí, ale strávil som tam "2 hodiny" a aj tak som skoro nič nevybavil. Dúfam že nakoniec sa mi podarí dostať od nich "svoje" peniaze, ktoré sľubujú že ich budeš mať vždy k dispozícií, zrušiť účet a viac nechcem mať s nimi nič spoločné!!!
22. 11. 2015   missu7
pomerne dosť dobre dostupná je teraz aj XS pôžička. áno, je to síce nebanková pôžička, ale na druhú stranu, má ju provident a nie nejaká pofidérna spoločnosť, čo v praxi znamená, že je tam aká taká záruka, že nepríde k podvodu. neplatia sa ani žiadne poplatky vopred a dá sa splácať aj dlhšie. požičať si môžete aj 500 €, ale však načo to tu budem rozpisovať, viac info nájdete napríklad na www.123pozicky.... a čo je najlepšie, tak vzhľadom na to, že má licenciu od nbs (dá sa pozrieť na www.nbs.sk) tak spĺňa tie náročnejšie podmienky pre poskytovateľov.
20. 10. 2015   Didiana
Odporúčam porovnávať pôžičky napríklad na weboch ako www.prehladpoziciek .sk a tak podobne. je to tam dosť dobre rozpísané aj o Dostupnej pôžičke od Poštovej Banky.
20. 10. 2015   Jankos
Nemala si na mysli www.prehladpozi... ......
28. 10. 2015   Evelin S.
Spotrebný úver som si pozrela na tej stránke prehlad pôžičiek, majú top tam skutočne do široka popísané. Všetky náležitosti, ktoré potrebujem k vybaveniu úveru nájdem priamo na stánke. Sú tam podmienky získania pôžičky, online formulár, ktorý stačí vyplniť, proste všetko. Na prehladpoziciek... som našla ešte aj reprezentatívne príklady a úrokové sadzby, či náklady na splácanie pôžičky. Klobúk dole...aj keď stále je to pôžička od Poštovej banky, ale predsa banky....
4. 1. 2015   anonym
sú tu staré údaje, v hotovosti sa úver vyplatiť nedá. informácie o účtoch sú tu tiež nie celkom aktuálne, takže ak chcete aktuálne info odporúčam zájsť na ktorúkoľvek poštu :)
29. 4. 2014   berion
@frumtje treba si vždy veľmi dobre prečítať všetky podmienky. Poštová banka to má nastavené tak, že sa dá požičať relatívne jednoducho, ale treba vziať do úvahy aj to, že aj banka ide do určitého rizika. V nebankovkách by ste dostali určite vyšší úrok. To preplatenie sa mi zdá dosť vysoké, aktuálne to majú riešené cez kalkulačku - https://www.postova banka.sk/uvery-a-pozi cky/pozicky-na-cokolv ek/dostupna-pozicka/, takže dá sa to zistiť hneď.
1/3staršie