OVB Allfinanz Slovensko, a.s. (PMOVB)

Názory čitateľov
5. 6. 2012   Fery
Chcem sa opýtať,sú spoplatnené školenia,ak áno v akej výške?
5. 6. 2012   radik
a cez ktorú firmu? vo väčšine mlm sa platí minimálne nejaký ten obed, v niektorých aj výkon tzv. školiteľov...
6. 6. 2012   anonym
školiteľkám sa niekedy platí aj v rázoch ( jedan raz, dva razy, ....)
5. 6. 2012   Michal
Zdravím Vás.
Prosím Vás, vie mi niekto seriózne poradiť že aké sa vyplácajú provízie pri sprostredkovaní hypoték ? Jedná sa o ročný objem cca 3 milióny eur. V žiadnom prípade nemám záujem riešiť to cez MLM. Doteraz mi bola ponúknutá provízia na úrovni 1% cez spoločnosť Gepard, je na Slovensku aj niečo zaujímavejšie ? Samozrejme pri spomínaných objemoch. Ďakujem.
5. 6. 2012   radik
záleží dosť od banky, kde sa robí produkcia, ale pri takýchto objemoch sa dá ísť v pohode vyššie aj o 0,2 - až 0,4% - v prípade potreby finsluzby@gmail.com
12. 6. 2012   Maťo
Michal, ak nevstúpiš do nejakej spoločnosti, nikto ti žiadne peniaze nedá.
13. 6. 2012   Michal
Maťo, samozrejme máš pravdu, ale asi si postrehol že robím objem cca 3 000 000 eur, len sme malá spoločnosť a nevenujeme dostatočný dôraz úverom a keď sa už odregistrovať a znovu registrovať, tak nech mám nejaký prehľad. Nerád by som kočoval medzi spoločnosťami. Ďakujem za názor.
4. 6. 2012   anonym
Terapia smerom
www.aktuality.s...
4. 6. 2012   radik
dnes som videl reklamu na zfp v tv - normálne ma to prekvapilo... pokiaľ viem, tak sa skoro rozpadli na slovensku
4. 6. 2012   nataly
O akú reklamu sa jednalo?
4. 6. 2012   anonym
ja už som videl reklamu na všeliaké sračky
4. 6. 2012   domča
Chcem sa opýtať na prácu v OVP Allfinanz ,aké máte s ňou skúsenosti,či kladné alebo záporné.Budem vďačna.
4. 6. 2012   anonym
náá šak čítaj, co sa tu čmára, ná co nevidzíš
6. 6. 2012   anonymus
podľa toho čo si od nej sľubuješ... či to berieš ako niečo popri inej práci alebo to chceš robiť naplno. V prvom rade si treba povedať že do týchto mlm vezmu každého kto má maturitu, vie písať, čítať a pozná malú násobilku :D Tým chcem poukazať na to že tam častokrát skončia ľudia bez dostatočného vzdelania a potom cele "poradenstvo" záleží od serioznosti a odbornosti manažera, čo ty ak nemaš dostatočne ekonomicke vzdelanie nebudeš vedieť posúdiť... OVB je klasická MLM firma v tomto odbore poznám mnoho horších (slabšie portfólio aj províze) a jednu ktorá z mlm fakt stojí za to teda vdaka šírke portfólia, celkom slušného ohotnotenia na mlm a snahe o kvalitu z vedenia firmy. V mlm budeš niekde medzi zamestnancom a szčo, budeš síce riadená manažerom, bude ti pomáhať ale klientov si budeš zhánať sama... po čase sa budeš sama o nich aj starať no stále budeš mať manažera na konzultácie a pomoc. Potom sa rozhodneš či chceš robiť túto pracu ako poradca alebo ako manažer, resp. či to vôbec chceš robiť... Ak sa rozhodneš ist cestou poradcu a budeš dostatočne samostatna bude lepšie najst si typ firmy ktorý nie je mlm... aby si neživila svojou prácou zbytočne veľkú sieť manažerov ak sa nim nehceš statť... Takže ako vidiš je to na dlho, ak nemaš zaklady finančníctva/ekonom iky a natrafiš na neseriozneho manažera môžeš si narobiť problémy ktoré ti za pár 100iek € nebudú stáť, ak budeš mať štastie na seriozneho manažera a finančníctvo ta bude baviť môžeš byť spokojná. No na jedno veľa ľudí zabúda treba si uvedomiť že je to vlastne podnikanie, takže príjem nie je zaručený a strata je možná aj ked pri tejto činnosti skôr minimálna...
4. 6. 2012   nataly
dobrý deň,chcela by som sa opýtať reagovala som na pracovnú ponuku pre OVB Allfinanz Slovensko.Môže mi niekto poradiť ,aké máte skúsenosti s prácou v tejto oblastiĎakujem
8. 6. 2012   anonym
tie najhoršie, nikdy v živote už OVB, je to len o falošných emóciách
10. 6. 2012   maja
Je to podnikatelská činnosť. OVB je nadnárodný holding, ktorý ju len zastrešuje pred NBS, poskytuje informácie, zabezpečuje provízie. Záleží, akého máš manažéra a aká si osobnosť.
Môžeš si to rozbehnúť popri práci, ale stále musíš mať na pamäti, že je to podnikanie. Každý podnikateľ je úspešný iba vtedy, ak má odbyt svojich služieb a ak je dosť vytrvalý. Výhodou OVB je, že kariérový plán je zároveň podnikateľským zámerom, ktorý stačí dopracovať. Ja som sa na vlastnej koži presvedčila, že ak svoju prácu robíš dobre a s cieľom pomôcť, tak sa o svoj príjem nemusíš obávať. Predtým som pracovala v školstve, teraz mám omnoho väčší kľud a niekoľkokrát vyšší príjem. Ja som spokojná a nemenila by som. Stretávam sa aj s iným názorom. Negatívny názor majú spravidla ľudia, ktorí si myslia, že hoci ešte nič nevedia, že budú zarábať nadpriemerné príjmy za pár mesiacov. Lenže v živote nič nie je zadarmo a svoj príjem si musíš zaslúžiť... vydržať v činnosti tak dlho, kým Tvoja práca nezačne prinášať ovocie. Aj tu potrebuješ vstupný kapitál (školenie, prenájom kancelárie, cestovné), ale podstatne menší ako v inom type podnikania. V žiadnom solídnom podnikaní sa nedá zbohatnúť za pár mesiacov... ibaže tu máš istotu, že to po pár rokoch to niekam dotiahneš. V konečnom dôsledku podnikanie je len úspešné alebo neúspešné. OVB má systém na úspešné podnikanie. Tí čo nadávajú neboli úspešní len preto, lebo ho nedodržali. Prajem Ti dobré rozhodnutie.
11. 6. 2012   anonym
dobrý gumydžús, maja
11. 6. 2012   zobudený OVB
Majka, je super že na finančnom trhu existujú ešte takí naivní ľudia ako si ty. Aspoň zostáva väčší priestor pre nás ostatných, ktorí sme tiež pili gumydžús plnými dúškami až raz prišlo vytriezvenie, prebrali sme sa z opice a naliali sme si čistého vína. Ale v konečnom dôsledku ak je Ti milá filantropia, tak kľudne sponzoruj svojim časom a financiami iných a nemysli na seba :-)))
26. 6. 2012   maja
To nie je o naivite, ale o životnom postoji. Áno, kľudne budem svojim časom sponzorovať iných a budem ich učiť zarábať peniaze, lebo odmenou za túto prácu sú moje peniaze... na tom je postavená filozofia OVB. A stav mojich účtov a účtov mojich ľudí hovorí, že je to správna cesta. Takže úspech mi prináša to, že myslím na seba - ale až na druhom mieste.
30. 5. 2012   Zajo
Ako krásne od veci sa náboruje v OVB - źe sprostredkovateľ informácií,Ekonomic ko obchodná spoločnosť zaoberajúca sa nákupom, predajom, auditom a plánovaním obchodných aktivít v rámci SR ale aj celej EÚ. To sú iné haluze :))
www.profesia.sk...
31. 5. 2012   radik
to vieš, pravda je vo hviezdach, hlavne zvýšenie platu po dvoch mesiacoch je akraktívne :-D
29. 5. 2012   anonym
dovno som tu nebol, dík za pobavenie, človekovia
29. 5. 2012   anonym
vraj majú mufkáči nový slogan pre budovanie firmy: "Kodkodák, kodkodák, znesiem vajcia ako klát."
12. 6. 2012   mato
ty musíš byť velky frajer. máš nazory ako 14 ročný chalan. asi máš komplexy a vybijaš si to takto :D
novšie15/334staršie