Zdravotníctvo

Nemocnica v P. Bystrici vypovedala zmluvu s Dôverou
SITA - včera o 19:46 - Názory čitateľov (5)
Pridala sa k nej aj NsP v Bojniciach
Obchody na elektronickom trhovisku dosiahli 50,5 mil. eur
SITA - včera o 13:31
Úspory pri verejnom obstarávaní podlimitných zákaziek na elektronickom trhovisku k 30. júnu predstavujú vyše 11 mil. eur. Za prvý rok od zriadenia elektronického trhoviska 1. júla 2014 sa zaregistrovalo 9 148 dodávateľov a 5 848 objednávateľov
Výskumníci zo ŽU merajú intenzitu dopravy pre tunel Považský Chlmec
TASR - včera o 11:16
Výskumníci zo Žilinskej univerzity merajú do 4. júla na vybraných miestach Žiliny intenzitu dopravy so zameraním na vozidlá s nebezpečným nákladom.
Odmena 10 000: Stačí svoje dieťa pomenovať po superpotravine
- 25. 6. 2015
Americká sieť BJ Restaurant & Brewhouse oznámila, že prví rodičia v Amerike, ktorí dajú svojmu potomkovi meno "Quinoa", získajú odmenu v podobe darčekových poukážok do siete reštaurácií v hodnote 10 000 dolárov.
Prestaňte sa už konečne klamať: Netrpíte poruchami finančnej identity?
- 25. 6. 2015 - Názory čitateľov (8)
Máte chuť vytiahnuť finančného kostlivca zo svojej skrine a pokúsiť sa riešiť niektoré problémy, ktoré vás ťažia a doteraz ste sa nechceli zmieriť s krutou skutočnosťou? Možno by ste si už mali konečne zodpovedať existenčnú otázku.
Český rozpočtový deficit by mal postupne klesať
SITA - 24. 6. 2015
České ministerstvo financií v predbežnom výhľade predpokladá, že deficit štátneho rozpočtu v roku 2017 klesne na 60 mld. CZK a v roku 2018 sa zníži na 50 mld. CZK
Verejné výdavky SR do roku 2060 porastú piatym najrýchlejším tempom v EÚ
Verejné výdavky Slovenska do roku 2060 porastú piatym najrýchlejším tempom v Európskej únii, a to o 4 % hrubého domáceho produktu (HDP).
Ako ozdraviť váš vzťah k peniazom? Potrebujete finančného terapeuta!
- 18. 6. 2015 - Názory čitateľov (7)
Predstavte si, že presne viete, čo by ste mali robiť s vašimi peniazmi, ale nedokážete sa k tomu prinútiť. Možno ešte stále sponzorujete hotovosťou svoje dospelé dieťa, hoci by sa už dávno malo dokázať o seba postarať. Alebo máte v manželskom zväzku rozdielne názory na peniaze, či ste stratili až priveľa riskantnými stávkami na trhu a máte z toho depresie. Na koho sa obrátiť?
Užitočná nositeľná elektronika: Zníži cenu poistky a dokáže aj zachrániť život
- 15. 6. 2015 - Názory čitateľov (1)
Nositeľná elektronika je stále populárnejším doplnkom života bežného človeka. Ako pribúda počet týchto zariadení, začínajú sa objavovať aj nové možnosti, kde všade sa dajú dáta z nich využiť.
Šialené pracovné tempo v honbe za peniazmi: Zastavte sa, kým je čas!
- 8. 6. 2015 - Názory čitateľov (24)
Nikdy by ste nechceli takto skončiť. Ani len pripustiť, že to raz príde. V honbe za vyšším zárobkom vás pohltí Overkill Cult.
Strana 1 z 10Staršie

Dnešný vývoj CZK
Dnešný vývoj USD
Dnešný vývoj GBP

Dane, odvody, účtovníctvo - informácie pre podnikateľov