Rodina

Jarné prázdniny v znamení lyžovania: Koľko vás to vyjde a na čo sa oplatí myslieť vopred
- 21. 2. 2017 - Názory čitateľov (3)
Mnohí rodičia si zaumienia, že počas jarných prázdnin naučia svoje ratolesti lyžovať. Snažia sa deti „namotať“ na tento šport, ale neraz to končí plačom na svahu, keď sa dieťa „zasekne“ a už nechce nič iné, len sa zbaliť a ísť domov. Pripravili sme pre vás zopár rád, ako zvládnuť celý týždeň plný radovánok na snehu bez zbytočného stresu.
Chystáte sa na prázdniny? 10 rád, ako stráviť s deťmi pokojnú dovolenku
- 17. 2. 2017 - Názory čitateľov (1)
Školopovinné deti čaká týždeň pauzy v škole. Aby sa z plánovaného oddychu nestala nočná mora, prinášame vám 10 dobrých rád.
Manželský zväzok v Japonsku: Pred sexom dostáva prednosť práca
- 16. 2. 2017
V Japonsku, ktoré sa musí vysporiadať s problémom nízkej pôrodnosti a starnutím populácie, sa sex v manželstve stáva čoraz vzácnejším.
Partnerský život: Nemali by ste sa brať, kým si nevyjasníte týchto 5 finančných otázok
- 16. 2. 2017 - Názory čitateľov (13)
Debaty o peniazoch a finančnej situácii nepatria vôbec k jednoduchým, či nebodaj zábavným. Napriek tomu, by sta sa im nemali vyhýbať. Koniec koncov, sú to práve peniaze, ktoré spôsobujú najčastejšie rozpad manželstva.
Lyžovačka v Rakúsku môže vyjsť draho: Niektoré pokuty sú vyššie ako cena vášho ojazdeného auta
- 3. 2. 2017 - Názory čitateľov (4)
Cestovanie autom za snehom do Rakúska sa neoplatí podceňovať. Nedodržanie predpisov, nervózne vystupovanie voči policajtom alebo auto v zlej kondícii môžu vyjsť na niekoľkonásobok ceny dovolenky. V krajnom prípade budete namiesto lyžovania vybavovať novú technickú kontrolu pre vaše vozidlo.
Od pouličného predaja k hipsterským supermarketom: Ako nákup potravín odráža stav ekonomiky
- 30. 1. 2017 - Názory čitateľov (3)
Ak chceme pochopiť globálne sociálno-ekonomické trendy a svoju úlohu v nich, stačí historický pohľad na to, ako sa nakupovali potraviny.
Menej môže byť viac: Dlhý pracovný čas poškodzuje ekonomiku aj rodinu
- 13. 1. 2017 - Názory čitateľov (5)
Trh práce je zásadný pri diskusiách o tom, ako oživiť ekonomiku. Opakuje sa niekoľko základných tém ako je produktivita práce, starnutie populácie aj rovnosť pohlaví.
Slováci a zimná dovolenka: Radšej u nás, kratšie a častejšie
- 10. 1. 2017 - Názory čitateľov (2)
Podobne ako leto, aj zima má dovolenkárom čo ponúknuť. Tradičné lyžovačky či sánkovačky sú v plnom prúde. Najobľúbenejšie sú stále Tatry, no radi navštívime aj Liptov či zahraničie.
Hľadáte možnosti, ako sa zabezpečiť na dôchodok? Opatrnosť je na mieste, nie každý investičný nápad funguje
- 9. 1. 2017 - Názory čitateľov (8)
Od začiatku 90. rokov sa na trhoch objavilo veľké množstvo nástrojov, ktoré vychádzajú z pôvodne pasívne spravovaných fondov naviazaných na najznámejšie indexy. Dnes ich už nahrádzajú netradične aktívne riadené konštrukcie naviazané na exotické podkladové aktíva. Nie vždy je to ale výhra. A to doslova.
Naštartujte svoj nový rok s jednoduchým vizuálnym trikom
- 27. 12. 2016 - Názory čitateľov (1)
Je to rada od bývalej kariérnej „trénerky“ v Google. Jenny Blakeová vytvára pracovné stratégie, pomohla už viac ako 1000 záujemcom s ich pracovným životom.
Strana 1 z 10Staršie

Dnešný vývoj CZK
Dnešný vývoj USD
Dnešný vývoj GBP

Dane, odvody, účtovníctvo - informácie pre podnikateľov