Rodina

Peniaze, drogy, moc: 10 faktov poukazujúcich na absurditu bohatstva Kráľa kokaínu
- 23. 8. 2016 - Názory čitateľov (2)
Stačilo mu 35 rokov života aby sa zo syna chudobného kolumbijského farmára stal jedným z najbohatších mužov sveta. Napriek skromným začiatkom sa podarilo Pablovi Escobarovi dostať do čela kartelu, ktorý bol zodpovedný za 80 % svetového trhu s kokaínom.
Analýza Economist Intelligence Unit: Najlepšie sa žije v Austrálii a Kanade
- 18. 8. 2016 - Názory čitateľov (1)
Šesť z desiatich miest, ktoré vyšli z prieskumu ako najvhodnejšie pre život, je v Austrálii alebo Kanade. Na prvom mieste sa opäť umiestnilo austrálske Melbourne, druhé miesto patrí Viedni a tretím je Vancouver.
Na čom všetkom sa dá zarobiť: Svadobný biznis trochu inak, aj družička môže mať svoju cenu
- 16. 8. 2016 - Názory čitateľov (3)
Predstavte si, že na svojich svadobných fotkách pózujete s úplne cudzím človekom, ktorý ale má na nich svoje čestné miesto, rovnako ako na celej oslave. Nie je to nikto, kto by mal záujem o rozbitie práve sa potvrdzujúceho vzťahu, nie je to ani žiadna nová priateľka. Je to žena, ktorej ste zaplatili, aby tam bola. Profesionálna družička.
Vreckové nedostáva nadpolovičná väčšina slovenských detí
Najčastejšie dávajú rodičia deťom peniaze v týždenných intervaloch.
V hmotnej núdzi bolo na Slovensku v júni 90,2 tisíc detí
SITA - 8. 8. 2016
V porovnaní so šiestym mesiacom minulého roka išlo o pokles o 12,1 tisíc detí.
Cestovné poistenie domácich miláčikov
- 8. 8. 2016
Odísť na dovolenku a na niekoľko dní sa rozlúčiť so svojim domácim miláčikom nie je vždy jednoduché. Zvieratká prirastú k srdcu a stanú sa doslova členom rodiny. Tak prečo ich nevziať so sebou? Ak ste sa aj vy tento rok rozhodli nenechávať psíka či mačičku u známych, okrem maškrty im na cestu pribaľte aj poistenie.
Zúfalé mamičky: Chceme si dovoliť odísť na materskú, prispejte!
- 5. 8. 2016 - Názory čitateľov (17)
Spomedzi industrializovaných krajín majú Spojené štáty jednu z najslabších politík na podporu rodičovstva. Zašlo to tak ďaleko, že mladí americkí rodičia hľadajú peniaze na financovanie výpadku príjmu na internete cez tzv. crowdfunding.
Brusel chystá veľké energetické upratovanie, zbytočne veľa plusiek zo štítkov zmizne
- 28. 7. 2016 - Názory čitateľov (6)
Označenia energetických tried A+++, A++ a A+ sa postupne z trhu vytratia. Európskej Komisii prekážajú plusové znamienka a tvrdí, že systém označovania elektrospotrebičov je dnes chaotický, zastaraný a neplní svoju úlohu. V najbližších rokoch ho preto plánuje sprehľadniť a zjednodušiť. Novinky v zmene energetických štítkov odklepol v úvode mesiaca aj europarlament.
Nie je jednoduché skoncovať s manželstvom s ruským magnátom: Príbeh Putinovho priateľa vyrozprávaný jeho bývalou
- 18. 7. 2016 - Názory čitateľov (13)
Keď krachlo po 30-rokoch manželstvo Natalii Potaninovej, jej bývalý manžel Vladimir jej údajne ponúkol 140 miliónov dolárov ako vyrovnanie. Namiesto toho sa Natalia rozhodla bojovať o viac. Mala totiž právo na polovicu majetku manželov, ktorý podľa Fortune v roku 2014 bol na úrovni 15 miliárd dolárov.
Najdlhší kontrakt v živote: Mladí na dôchodky kašľú, nikto ich nenaučil sporiť
- 14. 7. 2016 - Názory čitateľov (19)
V roku 2016 ukončí štúdium podľa údajov Centra vedecko-technických informácií Slovenskej republiky približne 118 660 absolventov. Vstupom na trh práce a svojím prvým platom by si mali začať sporiť na dôchodok. Uvedomujú si to?
Strana 1 z 10Staršie

Dnešný vývoj CZK
Dnešný vývoj USD
Dnešný vývoj GBP

Dane, odvody, účtovníctvo - informácie pre podnikateľov