Nakupovanie

Fikcia a vymyslené príbehy: Prestaňte míňať na základe svojho okolia
- včera o 00:13 - Názory čitateľov (3)
Viete, čo je horšie, než súdiť knihu podľa obalu? Súdiť knihu podľa obalu, a potom robiť finančné rozhodnutia na základe toho, čo predpokladáte, že by vám kniha mohla povedať.
Ján Oravec bol opätovne zvolený za prezidenta Združenia podnikateľov Slovenska
TASR - 2. 12. 2016
Delegáti na dnešnom výročnom Sneme Združenia podnikateľov Slovenska (ZPS) v Bratislave opätovne zvolili do funkcie prezidenta ZPS Jána Oravca.
Nákupná horúčka vrcholí: V ktorých obchodoch nechávame najviac peňazí?
- 2. 12. 2016 - Názory čitateľov (2)
Predvianočná nákupná sezóna sa rozbehla, s blížiacimi sa Vianocami budeme čoraz častejšie tráviť čas v nákupných centrách alebo nakupovať on-line. Z tohto dôvodu sa analytici Poštovej banky pozreli na to, v ktorých obchodoch nechávame počas roka najviac peňazí. A tiež na to, či je záver roka pre obchodníkov tým najúspešnejším obdobím.
Benzín 95 v 47. týždni zdražel, ceny nafty, LPG a CNG sa nezmenili
TASR - 2. 12. 2016
Vývoj spotrebiteľských cien pohonných látok v 47. týždni 2016 v porovnaní s cenami v 46. týždni 2016 ovplyvnili vyššie ceny 95-oktánového benzínu.
Ivan Štefanec: Štáty V4 majú na to stať sa európskym Silicon Valley
Jednotný digitálny trh otvorí nové príležitosti pre podnikanie a štáty Vyšehradskej štvorky by sa ich mali chopiť, povedal slovenský europoslanec a člen Výboru pre vnútorný trh a ochranu spotrebiteľa Ivan Štefanec (KDH, EĽS) na včerajšom podujatí „Digital Entrepreneur (the view from Central Europe)“, ktoré v Bruseli organizoval.
EP podporuje zodpovednú legislatívu pre rozvoj pivovarníctva v EÚ
TASR - 1. 12. 2016
Pivovarníctvo ako odvetvie európskeho hospodárstva nemá za sebou najľahšie obdobie, ale prechádza zaujímavými štrukturálnymi zmenami.
Colníci odhalili vyše 80.000 nebezpečných hračiek dovezených z Číny
TASR - 1. 12. 2016
Nitrianski colníci v spolupráci so Slovenskou obchodnou inšpekciou odhalili viac ako 80.000 kusov nebezpečných hračiek dovezených slovenskou obchodnou spoločnosťou z Číny.
Domácnosti spomalili ukladanie prostriedkov na vkladové účty
SITA - 1. 12. 2016
Úvery podnikom sa v októbri podľa NBS rozbehli a domácnosti sa naďalej zadlžujú.
Česká koruna môže po ukončení intervencií ČNB posilniť viac, než sa očakáva
Českú menu čaká budúci rok posilnenie, ktoré môže byť väčšie, než na aké zatiaľ verejnosť a firmy pripravuje Česká národná banka (ČNB).
Analytici prognózujú pre tento rok rast HDP o 3,3 %
SITA - 30. 11. 2016
Analytici komerčných bánk znížili odhad rastu slovenského hospodárstva pre tento rok o 0,1 percentuálneho bodu na 3,3 %.
Strana 1 z 10Staršie

Dnešný vývoj CZK
Dnešný vývoj USD
Dnešný vývoj GBP

Dane, odvody, účtovníctvo - informácie pre podnikateľov