Mobilné telefóny, Internet

Takmer neuveriteľné: Štyri brilantné spôsoby, ako si na internete zarobiť balík peňazí
Všetci asi snívame o tom, ako zarobiť veľa peňazí, zbaliť si kufre a odísť na predčasný dôchodok napríklad do takého Belize. No dobre, tak teda inde. Ale len málokomu sa to aj skutočne podarí. Kým niektorí čakajú na istý druh zjavenia, že im zíde na um geniálna myšlienka na ktorej zarobia, iní sa vyberú cestou, ktorá vedie ku skutočnému balíku.
Novým riaditeľom SWAN-u bude Martin Mosný
SITA - 30. 6. 2015
Od júla tohto roka čakajú organizačné aj personálne zmeny skupinu DanubiaTel, a.s., do ktorej patria aj firmy SWAN, a.s. a SWAN Mobile, a.s.
Chcete pomôcť Grécku? Cez crowdfunding kampaň sa už vyzbieralo viac ako 17 000 eur
- 30. 6. 2015 - Názory čitateľov (5)
Zatiaľ čo obyvatelia európskych fungujúcich ekonomík sú už finančnými darmi pre Grékov unavení, podnikavý Londýnčan rozbehol zbierku od konkrétnych ľudí pre grécky záchranný fond na Indiegogo.
Dvanásť hodín rokovaní: Od júna 2017 sa rušia roamingové poplatky
- 30. 6. 2015 - Názory čitateľov (1)
Zástupcovia členských štátov Európskej únie a Európskeho parlamentu dosiahli predbežnú dohodu, na základe ktorej budú od júna 2017 zrušené poplatky za používanie mobilných telefónov v zahraničí. Oznámilo to Lotyšsko, ktoré teraz Európskej únii predsedá. Dohodu už minulý týždeň signalizoval eurokomisár pre digitálne hospodárstvo a spoločnosť Günther Oettinger.
Orange kúpi zvyšné akcie Jazztelu
SITA - 26. 6. 2015
Po odkúpení zostávajúceho balíka 5,25 % sa k 13. augustu na madridskej burze zastaví obchodovanie s akciami Jazztelu
Akcionári Jazztelu podporujú dohodu s firmou Orange
SITA - 26. 6. 2015
Prevzatie spoločnosti Jazztel firmou Orange už schválila Európska komisia aj španielske úrady.
Roamingové poplatky zaniknú v roku 2017, tvrdí Oettinger
Európska komisia, členské štáty a Európsky parlament sa na zrušení mobilných roamingových platieb pravdepodobne dohodnú vo veľmi krátkom čase, uviedol európsky komisár pre digitálnu ekonomiku a spoločnosť Günther Oettinger
Európske trhy v piatok rástli, americké klesli
SITA - 21. 6. 2015
Paneurópsky akciový index FTSEurofirst stúpol o 0,3 % na 1 529,65 bodu, americký Dow Jones klesol o 0,56 % na 18 014,28 bodu.
Nemecko predalo frekvencie pre mobilné telekomunikácie za 5,1 miliardy eur
TASR - 19. 6. 2015
Nemecko zažilo jednu z najvýnosnejších aukcií frekvencií pre mobilné komunikácie za posledné roky. Deutsche Telekom, Vodafone a Telefónica po trojtýždňovom súboji zaplatia za frekvencie pre rýchly mobilný internet celkovo 5,1 miliardy eur.
.EU doména otvára dvere do Európy. Teraz je za polovicu.
PR článok - 17. 6. 2015
Žijeme a pracujeme v Európe, sme Európania. Svoju európsku príslušnosť môžeme dnes slobodne prejaviť aj v prostredí internetu. Vlastnú .eu doménu si teraz zaregistrujete za polovičnú cenu.
Strana 1 z 10Staršie

Dnešný vývoj CZK
Dnešný vývoj USD
Dnešný vývoj GBP

Dane, odvody, účtovníctvo - informácie pre podnikateľov