Mobilné telefóny, Internet

Má len 30-rokov, zarába nadpriemerne hoci pracuje len tri dni v týždni
- 22. 8. 2016 - Názory čitateľov (7)
Za svoj najlepší mesiac, čo sa výplaty týka, považuje február 2016, kedy sa jej podarilo vďaka vlastnému biznisu zarobiť viac než 23 000 dolárov. Cailen Ascherová pracuje osem hodín denne, jej pracovný týždeň má však iba tri dni.
Ako hľadať pokémonov bezpečne a bez problémov so zákonom
- 17. 8. 2016
Američan hrajúci Pokémon Go zabudol, že šoféruje a autom narazil do policajného auta. Vášnivý hráč z Indonézie bol zas hľadaním zaujatý natoľko, že zablúdil. No nie len tak niekde v obyčajnom lese, ale až do areálu vojenskej základne. Hra skončila zadržaním. V Bosne a Hercegovine radšej vydali výstrahu v niekoľkých oblastiach , kde je stále možné natrafiť na zvyšné nášľapné míny z vojny odohrávajúcej sa 90. rokoch. Áno, napriek jedinečnej zábave a snahe „pochytať ich všetkých“ nesmieme zabudnúť na bezpečnosť.
Mladí nedôverujú bankám, prednosť dostávajú mobilné appky a startupy
- 15. 8. 2016 - Názory čitateľov (1)
Pre každého, kto už zarábal počas finančnej krízy v roku 2008, bude asi ťažké zabudnúť na mená bánk, ktoré bolo potrebné zchraňovať.
Za všetkým hľadaj Android: Smiešna pokuta za porušenie ruských antitrustových pravidiel
- 12. 8. 2016
Ruskí protimonopolní úradníci udelili pokutu Googlu vo výške 6,8 milióna dolárov. Ide o relatívne slabú sankciu, ktorá napriek tomu pribudla do rastúceho zoznamu globálnych regulačných problémov amerického vyhľadávacieho gigantu.
Jadrový zisk Deutsche Telekom v 2. kvartáli vzrástol
SITA - 11. 8. 2016
Spoločnosť zaznamenala nárast zisku pred úrokmi, zdanením a odpismi o 8,6 % na 5,5 mld. eur, motorom rastu bol opäť americký trh.
Tretina vkladov je fuč: Hackeri napadli bitcoinovú burzu Bitfinex
- 8. 8. 2016 - Názory čitateľov (2)
Bitcoinová burza Bitfinex prišla kvôli hackerskému útoku o Bitcoiny za viac ako 70 miliónov dolárov. Strata sa rozdelí medzi všetkých klientov. Burza cez víkend oznámila zákazníkom, že prídu o 36 percent aktív na svojich účtoch, tieto straty im však chce burza kompenzovať poukážkami.
RÚ pridelil frekvenciu na prezentáciu štandardu DVB-T2
Towercom bude na tejto frekvencii vysielať pre Bratislavu, kým sa nezačne používať v celoplošnom vysielaní
Odborník upozorňuje na podvod: Slováci, dávajte si pozor na svoje úspory, ohrozuje ich ďalšia pyramídová hra
- 29. 7. 2016 - Názory čitateľov (4)
Predmetom investície má byť virtuálna mena. Nie Bitcoin, ale ešte neexistujúca, nazývaná S-coin. Podozrivé sú aj vysoké výnosy, ktoré spoločnosť Coinspace sľubuje. Podľa odborníkov môže ísť o pyramídovú hru. Aké sú jej znaky?
Agentúra Fitch potvrdila rating spoločnosti Orange
SITA - 28. 7. 2016
V prospech ratingovej známky BBB+ so stabilným výhľadom hovorí najmä silná pozícia na domácom trhu
Facebook zvýšil zisk v 2. kvartáli na vyše 2 miliardy USD
TASR - 28. 7. 2016
Sociálna sieť Facebook oznámila prudký rast zisku v 2. kvartáli, k čomu prispeli najmä príjmy z reklamy. Navyše, ako v prípade zisku, tak aj tržieb, Facebook prekonal očakávania trhov. Informovali o tom agentúra DPA a portál RTTNews.
Strana 1 z 10Staršie

Dnešný vývoj CZK
Dnešný vývoj USD
Dnešný vývoj GBP

Dane, odvody, účtovníctvo - informácie pre podnikateľov