Mobilné telefóny, Internet

Telefónica Slovakia sa má premenovať na O2 Slovakia
SITA - včera o 13:01
Bez uvedenia zdrojov o tom informoval portál motejlek.com
Sci - fi, alebo skutočnosť? Kamera aj do kontaktných šošoviek
- 17. 4. 2014
Kto sa doteraz bál straty súkromia kvôli inteligentným okuliarom Google Glass, radšej bude dúfať v neschopnosť inžinierov Googlu. Inak totiž bude mať kameru k dispozícii aj ľudské oko a nebude sa dať len tak ľahko odhaliť.
Kim Dotcom sa teší, majetok zabavený v súvislosti s kauzou Megaupload získa späť
- 17. 4. 2014
Nový Zéland bude musieť excentrickému internetovému podnikateľovi vrátiť majetok, ktorý mu bol pred dvoma rokmi zabavený na žiadosť amerických vyšetrovateľov.
Peniaze už čoskoro prevediete aj cez Facebook
- 16. 4. 2014
Facebook sa chce dostať na finančný trh, bude môcť vydať vlastné elektronické peniaze, ale aj sprostredkovať prevody, napísal Financial Times. Spoločnosť by podľa novín mala získať potrebnú licenciu od írskej centrálnej banky behom niekoľkých týždňov.
Zisk spoločnosti Intel prekonal očakávania
SITA - 16. 4. 2014
Za január až marec výrobca počítačových čipov evidoval zisk 1,95 mld. USD alebo 38 centov na akciu, v rovnakom období predchádzajúceho roka to bolo 2,05 mld. USD, čiže 40 centov na akciu
Príjmy spoločnosti Yahoo v prvom kvartáli mierne rástli
SITA - 16. 4. 2014
Príjmy spoločnosti Yahoo, ktoré nezahŕňajú poplatky zaplatené partnerským internetovým stránkam, sa v sledovanom období vyšplhali na 1,087 mld. USD
Kupujete si dovolenku cez internet? Na toto si dávajte pozor
- 15. 4. 2014
Väčšina internetových stránok ponúkajúcich letenky a rezervácie hotelov neboli v roku 2013 v súlade s požiadavkami na ochranu spotrebiteľa Európskej únie.
Google odkúpi spoločnosť Titan Aerospace
SITA - 15. 4. 2014
Spoločnosť Google sa rozhodla prevziať spoločnosť Titan Aerospace, keďže plánuje poskytovať internetové pripojenie aj v odľahlých častiach sveta
Apple má v hotovosti takmer 160 miliárd dolárov, čo by si za ne mohla kúpiť?
- 14. 4. 2014
Technologickí giganti majú problém, ktorý by im ostatní mohli závidieť. Sedia na hromadách hotovosti a nevedia, čo s ňou. Alebo vedia?
Boj proti syndrómu vyhorenia: Nie každý sa môže po práci "odpojiť "
- 14. 4. 2014 - Názory čitateľov (2)
Mať vo vrecku mobilný telefón s internetom po ruke je pre niekoho nenahraditeľná výhoda, pre iného cesta k syndrómu vyhorenia. Francúzske firmy už ponúkajú IT pracovníkom možnosť sa po práci odpojiť. Teda vypnúť smartfóny.
Strana 1 z 10Staršie

Dnešný vývoj CZK
Dnešný vývoj USD
Dnešný vývoj GBP

Dane, odvody, účtovníctvo - informácie pre podnikateľov