Mobilné telefóny, Internet

Bankovníctvo v roku 2025: Pripravte sa na čisté sci-fi!
- 00:41
Technológie budúcnosti by mohli zabezpečiť existenciu personalizovaných nákupných asistentov, sofistikovaných služieb pre vybudovanie firmy alebo finančné poradenstvo na mieru, ktoré bolo doteraz dostupné len hŕstke boháčov.
Kde vedia, ako naštartovať motor ekonomiky: Poznáte 12 najinovačnejších krajín sveta?
- včera o 15:20 - Názory čitateľov (4)
Inovácie sú jedným z najzaujímavejších spôsobov, ako posunúť krajinu vpred. Ale k tomu musí byť vytvorené priaznivé prostredie pre tvorivú činnosť, ktorá je podporovaná tak vo verejnom, ako aj súkromnom sektore.
Rýchly tip: Ako si zarobiť peniaze na YouTube
- 3. 10. 2015 - Názory čitateľov (1)
Takmer určite ste sa už stretli s vírusovým videom, či virálom z YouTubeu. Prichádzajú vo forme všetkých tvarov a veľkostí, od mimoriadne populárnych piesní, cez smiešne kúsky našich štvornohých miláčikov, až po úplne nezmyselné videá. Viete čo majú všetky spoločné? Ak sa videá šíria, dokážu zarobiť veľa peňazí.
Home Credit P. Kellnera mieri do Ameriky, bude požičiavať na mobily
Úverová spoločnosť Home Credit patriaca do skupiny PPF Petra Kellnera vstupuje na americký trh. So štvrtým najväčším mobilným operátorom Sprint založila spoločný podnik, ktorý bude Američanom požičiavať na nákup mobilných telefónov.
Hackeri ukradli údaje o žiadateľoch o služby T-Mobile US
SITA - 2. 10. 2015
Hackeri mohli pri útoku na spoločnosť Experian, ktorá spolupracuje so spoločnosťou T-Mobile US, ukradnúť údaje až o približne 15 mil. žiadateľov
SWAN pokrýva vlastnou mobilnou sieťou 4G vyše 40 % populácie
TASR - 28. 9. 2015
Štvrtý mobilný operátor SWAN k dnešnému dňu pokrýva svojou mobilnou 4G sieťou viac ako 40 % populácie Slovenska.
Priemerný Slovák nakupujúci na internete: Viac ho zaujíma recenzia než cena
- 26. 9. 2015 - Názory čitateľov (1)
Z pohodlia domova cez notebook, niekoľkokrát za rok, najčastejšie elektroniku. Tovar si vyberáme najmä podľa recenzií, no rozhodujeme sa aj s ohľadom na cenu, ktorú si overujeme cez porovnávače cien. E-shop si vyberáme podľa ceny a mena na trhu, v priemere minieme za online nákupy mesačne do 50 eur, tovar si nechávame doručiť kuriérskou spoločnosťou na dobierku. To sú v kocke výsledky prieskum nákupného správania sa Slovákov na internete, ktorý zrealizovala spoločnosť pricemania.
Mobilný operátor Slovenskej pošty a Swanu má fungovať od polovice októbra
Mobilný operátor Slovenskej pošty a spoločnosti Swan Mobile by mal začať fungovať od polovice októbra tohto roka.
Strach, či dôvera? Načo sú bankám v online svete pobočky
- 23. 9. 2015 - Názory čitateľov (1)
Za všetko údajne môže strach. Natoľko silný, že ľudia neveria on-line bankovníctvu a radšej sa vyberú vybaviť si potrebné veci ohľadom finančných služieb osobne.
Európa zažíva fintech boom, lídrom sú Briti
- 10. 9. 2015
V USA 31,6 miliardy, 5,4 miliardy vo Veľkej Británii a v kontinentálnej Európe len 4,4 miliardy dolárov. To sú investície do fintechu za ostatných päť rokov.
Strana 1 z 10Staršie

Dnešný vývoj CZK
Dnešný vývoj USD
Dnešný vývoj GBP

Dane, odvody, účtovníctvo - informácie pre podnikateľov