Mobilné telefóny, Internet

Ako sa rapuje o peniazoch s plnou vážnosťou
- včera o 14:31
Peniaze nie sú veľmi obľúbenou témou rozhovorov. Neradi o nich hovoríme. Nikto nevie, ako začať. Takže je celkom vzácne naraziť na verejnú spoveď dokonca zhudobnenú!
Novým generálnym riaditeľom O2 Slovakia bude Peter Gažík
SITA - 22. 5. 2015
Súčasný generálny riaditeľ Martin Vlček sa vracia do Českej republiky a vstupuje do predstavenstva firmy CETIN Česká telekomunikační infrastruktura.
Osvedčený podvod: Reagujem na váš inzerát, zaplatíte mi dopravu do cudziny?
- 22. 5. 2015 - Názory čitateľov (11)
Internetoví podvodníci už roky používajú rovnaký spôsob, ako užívateľov slovenských webov obrať o peniaze. Presnejšie len tých, ktorí inzerujú rôzne veci na predaj prostredníctvom bazárov, či aukčných portálov.
Európska komisia zasahuje: Zdaníme garážové start-upy, cez web nám uniká dépeháčka
- 21. 5. 2015 - Názory čitateľov (10)
Európska komisia zvažuje, že uvalí daň na crowdfundingové webové stránky. Myšlienka je tá, že ľudia, ktorí zaplatia napríklad 100 eur, aby získali mobilný telefón o veľkosti kreditnej karty, musia zaplatiť aj daň z pridanej hodnoty na produkty, ktoré dostanú.
Čína chce do rozvoja internetu investovať vyše 182 mld. USD
SITA - 20. 5. 2015
Čínska vláda investuje v tomto roku 430 mld. jüanov (CNY) na výstavbu sieti a ďalších prinajmenšom 700 mld. CNY preinvestuje počas nasledujúcich dvoch rokov
EK schválila prevzatie operátora Jazztel skupinou Orange
SITA - 19. 5. 2015
Francúzska telekomunikačná skupina podľa Bruselu ponúkla ústupky, ktoré posilnia konkurenciu na španielskom telekomunikačnom trhu
Zablokované webové stránky v škole ho naštvali, hnev premenil na milióny
- 19. 5. 2015 - Názory čitateľov (4)
Nenájdete vo svete veľa príkladov, u ktorých by platilo, že bohatstvo rovná sa priamy dôsledok nespokojnosti v škole. Jack Cator je jedným z nich.
Predaj Slovak Telekomu môže byť podľa Moravčíka nevýhodný
Suma, ktorú má štát za predaj druhej polovice podniku získať, má byť podľa podpredsedu KDH Miloša Moravčíka nižšia ako tá, ktorú dostal za predaj prvej polovice v roku 2000.
Fanúšik hip-hopu sa chcel vyjadrovať v gangsta štýle: Z nápadu môže byť miliónový obchod
- 15. 5. 2015 - Názory čitateľov (1)
Rovnako ako mnoho iných poľských tínedžerov aj Mateusz Mach je zbláznený do hip-hopu. Je to niečo, s čím sa dokázal identifikovať. Ale na rozdiel od rovesníkov sa rozhodol aj v tomto smere podnikať. Po šiestich mesiacoch práce, ponúkol Five, aplikáciu pre Android, iPhone a Apple Watch, ktorá umožňuje namiesto emotikonu poslať gesto, rovnako ako to robia rapperi.
Nový portál, na ktorom môžete nakupovať majetok z konkurzov
TASR - 14. 5. 2015
Každý, kto má záujem o kúpu majetku z konkurzov, môže využiť nový centralizovaný online portál Mercudo, ktorý slúži ako univerzálny komunikačný nástroj pri speňažovaní majetku. Na Slovensku sa takto podľa zakladateľov projektu Igora Hudobu a Jozefa Jagerského celý proces predaja sprehľadní a uľahčí.
Strana 1 z 10Staršie

Dnešný vývoj CZK
Dnešný vývoj USD
Dnešný vývoj GBP

Dane, odvody, účtovníctvo - informácie pre podnikateľov