Mobilné telefóny, Internet

Ako sa zbaviť miliardárskej depresie: Kúpte si najdrahšiu nehnuteľnosť v okolí
- včera o 10:56
Poznáme ho pod prezývkou Notch, pôvodom švédsky programátor. Za svoj nový dom v Beverly Hills neváhal dať 70 miliónov dolárov. Nehnuteľnosť si obzerali aj Beyonce s Jay-Z, ale programátor ich bez problémov preplatil.
Viete čo sú wearables? Už budúci rok udrú plnou silou
- včera o 05:46 - Názory čitateľov (6)
Meriate si tep, čas a trasu keď chodíte behať? Komunikuje váš smartfón s vaším fitbandom počas bežného pracovného dňa? Boli ste medzi vyvolenými a máte Google Glasses? Ak áno, potom vitajte v klube "wearables".
SWAN tvrdí, že splnil podmienku pre národný roaming
SITA - 18. 12. 2014
Ak by operátori podľa predsedu predstavenstva SWAN Juraja Ondriša začali poskytovať službu národného roamingu v súlade so svojou povinnosťou, mohla už dnes spoločnosť poskytovať celoplošné služby, tak ako to mala v pláne.
Predaj mobilov v 3. kvartáli dosiahol takmer 456 mil. kusov
SITA - 16. 12. 2014
Podľa analytickej spoločnosti Gartner vykázali smartfóny medziročný nárast o 20,3 % na 301 miliónov predaných kusov celosvetovo.
Rozpoznávanie tvárí: Nakupujte tam, kde vás poznajú
- 16. 12. 2014 - Názory čitateľov (13)
Predstavte si, že vkročíte do obchodu, kde ste v živote neboli a predavačka, ktorú vidíte prvý krát, vás pozdraví menom. Nie, nie ste David Beckham ani Lily Allen a tak vás môže pozornosť predavačky mierne zaskočiť. Vďaka softvéru na rozpoznávanie tváre už nemusíte byť celebritou, aby obchodníci vedeli, kto v skutočnosti ste.
Prepúšťanie v eBay: Zbavme sa desať percent zamestnancov, budeme atraktívnejší
- 11. 12. 2014
Internetová aukčná sieň eBay Inc. uvažuje o znížení počtu zamestnancov približne o 3 000, čo predstavuje takmer desať percent celkovej pracovnej sily. Prepúšťanie by malo začať na začiatku budúceho roka, uviedol na svojich internetových stránkach The Wall Street Journal s odvolaním sa na informované zdroje.
Nebojte sa smartbankingu, je bezpečnejší než si myslíte
- 8. 12. 2014 - Názory čitateľov (2)
Smartbanking už nie je žiadnou novinkou, ale vyžadovanou nutnosťou súčasnosti. Tak ako inde, aj tu prichádzali mnohé systémové zlepšenia postupne. Dnes už prináša táto služba sofistikované možnosti ovládania účtu cez inteligentný telefón.
Brusel rozširuje vyšetrovanie fúzie Jazztelu s Orange
SITA - 4. 12. 2014
Na hĺbkovú previerku podmienok transakcie v objeme 3,4 mld. eur si Európska komisia stanovila čas do 24. apríla.
Amazon už berie prácu ľuďom, nasadil 15 tisíc nových robotov
- 3. 12. 2014 - Názory čitateľov (2)
Viete čo je Kiva? Možno práve expeduje balíky pod váš vianočný stromček. Internetový gigant Amazon predstavil svojho nového pomocníka, robota, ktorý v distribučných skladoch spoločnosti dostane tú najťažšiu prácu.
Nenechajte sa namotať, doprava zadarmo neexistuje
- 2. 12. 2014 - Názory čitateľov (9)
Aj keď v prvom momente vám v súvislosti s nedávnym vyhlásením vlády zíde na um cestovanie vlakom, reč bude o internetovom nakupovaní. Maloobchodníci neváhajú pokryť poplatky za dopravu, dúfajúc, že sa to premietne do vyššieho obratu. Zákazníci tak získajú dobrý pocit, že dostali niečo zadarmo.
Strana 1 z 10Staršie

Dnešný vývoj CZK
Dnešný vývoj USD
Dnešný vývoj GBP

Dane, odvody, účtovníctvo - informácie pre podnikateľov